Neler Yeni

TürkNet mi Millenicom mu?

kırmızışarapp

80+ Silver
Bence altyapın varsa Türknet. Aslında yoksa da Türknet. Altyapım yokken de hiç sorun yaşamadım ben. Türkneti öneririm. Bu aralar milleniden çok şikayet geliyor diye biliyorum.
unknown.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Netspeed ve türknet kullanmayın.
Sebebini söyleseydin keşke .d
unknown.png

Son düzenleme:

emregkydn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Hüseyin Emre Gökaydın
Bence altyapı nvarsa Türknet. Aslında yoksa da Türknet. Altyapım yokken de hiç sorun yaşamadım ben. Türkneti öneririm. Bu aralar milleniden çok şikayet geliyor diye biliyorum.Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sebebini söyleseydin keşke .dAlıntıyı görüntüle
png olarak ekledim böyle bir şey çıkıyor. Aradığımda türk telekomun altyapısını kullanıyoruz dediler. konuşmaya başlamadan önce telefon kapanma ihtimaline karşı numara istediler verdim ve konuşmanın ortasında kapandı aramalarını bekliyorum :D attığımı eke bakar mısın

Ekler

• turknet.png
    turknet.png
    31 KB · Hit: 22

kırmızışarapp

80+ Silver
png olarak ekledim böyle bir şey çıkıyor. Aradığımda türk telekomun altyapısını kullanıyoruz dediler. konuşmaya başlamadan önce telefon kapanma ihtimaline karşı numara istediler verdim ve konuşmanın ortasında kapandı aramalarını bekliyorum :D attığımı eke bakar mısın
Bende de GigaFiber gelmeden önce bu hızı veriyordu. Fakat santral uzaklığından dolayı margin değerlerim düşükte ve bu yüzden 50mbps'e sabitlettirmiştim. Ben internetten Türk Telekom üzerinden geçiş yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım. İlk günlerde hızımda bir düşüklük vardı ama 2-3 güne düzeldi. Çoğu kişi yüzlerine kapandığını yazıyor ama ben 2 yıldır öyle bir sorun yaşamadım aradıklarında.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Millenicom kullanıyorum çok memnunum.

rebekah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
rebekah
Türknet en dandik internet sağlıyıcısıdır kesinlikle önermiyorum sakın bulaşma bin pişman olursun denemelik bağlatalım dedik oyun oynuyorum biri internete girince ping 1000 normal ping 50 alıyorum superonline geçtim 10 ping ile oynuyorum sorunsuz sakın türknet geçme benden söylemesi

emregkydn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Hüseyin Emre Gökaydın
Türknet en dandik internet sağlıyıcısıdır kesinlikle önermiyorum sakın bulaşma bin pişman olursun denemelik bağlatalım dedik oyun oynuyorum biri internete girince ping 1000 normal ping 50 alıyorum superonline geçtim 10 ping ile oynuyorum sorunsuz sakın türknet geçme benden söylemesi
nerde yaşıyorsunuz peki? paketiniz neydi?

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
VDSL in Millenicom alman daha iyi olur ama karar senin. Altta rehberim var okuduktan sonra aklına takılanları sorarsan yardımcı olurum seve seve.

Top Bottom