Neler Yeni

TürkNet - Millenicom - Netspeed? Öneriniz nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ali taş
Kankam turknetin müşteri hizmetleri disinda bence baya iyi fakat ortalama 100mbps icin eger eve hattiniz var ise millenicom 100 tahhuttuz düşünün derim kurulum ucreti yok eger hat varsa evinize kadar modemde varsa 22 TL her ay yansimaz
Modem yok işte vicdansızlar FTTH için 15 TL modem ücreti istiyorlar her ay.
Türknet almayayımmı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daireme kadar kablı çekili.
Kurulum ücreti almazlarmı ?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,924
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Paket yukseltiminde +10 TL istiyoR ?

Analdigim kadariyla 35 alirsan 100 mu veriyor sana ?
Artık türknette 16 mbit' den tut 100' e hepsi aynı fiyat. Kısaca 99 TL tüm paketler. Hızı farketmiyor. 100 altyapın varsa 99 TL' ye 100 mbit alırsın, 50 ise 50 alırsın yine 99 TL' ye. Gigafiber' in varsa 1000down/150upload alırsın 99 TL' ye

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,599
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Türknet almayayımmı ?

Ftth icin 15 TL yinede cok iyi para knk yani yinede cok iyi sorun olmaz basvur turknete

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,924
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Türknet almayayımmı ?

Bu yüzden genelde Turknet öneriyorum fiber için. VDSL için genelde Millenicom mantıkta iyi lakin fiberde değil.

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
Merhaba. yaklaşık olarak 2 yıl 2 aydır falan Vodafone kullanıyorum. 3 ay sonra taahhüt bitecek ve şimdiden taahhütsüz bir internet aramaya başladım. TürkNet , Millenicom ve Netspeedi gördüm. Önce TürkNet'ten bahsedeyim. Altyapı sorgulaması yaptığımda adresimde 35 download ve 6 upload var ama bu hızı altyapım desteklediği için aylık 10 TL fark ile 50 download'a kadar çıkartabileceğim yazıyodu. Kuzenime sordum , çevreden 1-2 kişiye sordum ve hepsinden olumsuz cevap aldım, internete türkneti yazdım forumları okudum baya bir süre ve gerçekten de memnun olmayan birçok insanı gördüm. Müşteri hizmetlerinin olmaması da ayrı bir konu zaten.

Millenicomdan bahsedecek olursam , aynı şekilde burda da altyapı testi yaptım ve alabileceğim maksimum hız 74 download ve 6 upload çıktı. TurkNet'te bu hız 35 iken burada 74 olması şaşırttı ama neyse dedim. Yine bunu da internette araştırdım , okudum ve gördüğüm kadarıyla TürkNet'ten daha iyi bir internet hizmeti var. Yine arkadaşlara falan sordum iyi dediler, kullanıyorum gayet memnunum gibisinden. Forumlara bakınca da zaten Millenicom'un gerçekten iyi olduğunu gördüm. Ek olarak müşteri hizmetleri var.

Son olarak Netspeed için düşüncelerim, açıkçası bu firmayı yeni yeni duydum. Forumları okudum, internette araştırdım. Birkaç arkadaş TürkNet ve Millenicom'dan daha iyi olduğunu yazmıştı ve orada kafam iyice karıştı. Gittim yine orada da altyapı testi yaptım. Millenicomda olduğu gibi 74 download verdi ama uploadı bu sefer 8 olarak verebilecekleri yazıyodu.

Fiyatlarını ve hızlarını da buraya bırakayım;

TürkNet : 95 TL
50 download 6 upload

Millenicom : 84.90 TL
74 download 6 upload

Netspeed : 94 TL
74 download 8 upload

Bu firmalar hakkındaki düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim, sizce aralarından hangisi daha mantıklı, hangisi alınır?
Reis ne aldın aldıysan memnunmusun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,794
Üyeler
142,175
Son üye
sputnik1
Top Bottom