Neler Yeni

Netspeed geçiş sürecim

KINSEI

80+
Reklam Amaçlı Paylaşım
Merhaba arkadaşlar, yeni bir adrese taşınmam üzerine bir internet sağlayıcısıyla anlaşmam gerekiyordu. Denizli'de hangi servis sağlayıcısıyla anlaşabileceğimi tam olarak bilmiyordum ve bunun üzerine sıkı bir araştırmaya geçtim. Diğer firmaları neden seçmediğimi yazarsam bu mesajım çok uzun olur o yüzden direkt konuya geçiyorum. Sonuç olarak Denizli'de ikamet edeceğimden en mantıklı ve fiyat performans olarak Netspeed'te karar kıldım. Kendilerini aradıktan yaklaşık 3 gün içerisinde Türk Telekom ekipleri geldiler ve kurulumu 15 dakikada yaptılar. Sonrasında Netspeed'den de 5 dakika içerisinde onay alarak internetime sorunsuz kavuştum. 35 Mbps 214TL olan paketi kurdurdum alt yapımın desteklediği kadar. Birkaç gün kullandım hiçbir sorun yok ping, download ve upload değerleri tamamen stabil. Çok memnunum. Sonrasında port kontrolü yaptığımda portumun yaklaşık 86 Mbps alt yapısı olduğunu görünce paketimi 100Mbps olan paket ile değiştirdim hızımı da 75'e sabitlediler aradaki fiyat farkı ise 14TL. Şu an 75Mbps download, 10 Upload almaktayım. CS:GO oyununda Avusturya, Almanya sunucularında yaklaşık 30 Ping ile oynamaktayım. Bunun yanında da referans sistemi var. Siz Netspeed'e başvuru yapmaya karar verdiyseniz internet üzerinden başkalarının davet kodlarını kullanarak düzenli ödediğiniz taktirde her ay 15 TL indirim kazanabilmektesiniz. Davet kodlarını her yerden bulabilirsiniz. Benim davet kodumu kullanmak isterseniz:
15 TL İndirim kod:
4DI8UI
düzenli ödüyorum kullanabilirsiniz. (10 günlük ödeme süresi içerisinde ödenmeli ki 15TL indirim kazanılsın)

Daha öncesinde başka şehirde Millenicom(Memnundum) ve Türk Telekom(Memnun değildim) kullandım.

Top Bottom