Neler Yeni

Netspeed bağlantı sürecim.

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Aynen maglum firma 3 gun kalan sozlesmenin faturasini yansitti bana. 7tl 😀
Evet hocam ya bu taahhüt olayları her firmada aynı diye biliyorum hepsi yeter ki bi sözleşmeye sadık kalmayanı görsün direk yansıtıyorlar 7 TL'dir 5 TL'dir fark etmiyor :D

Crazysado

80+
Netspeed ile anlaşabilirsem ben de en kısa sürede geçiş yapmayı düşünüyorum güzel firma size de hayırlı olsun

• Beğen
Reaksiyonlar: ugo.

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
https://www.netspeed.com.tr/kampanyalar/fiber-ultrafast-100-kampanyasi ben bunu kullanmak istiyorum ama 74 veriyorlar fiber kullanamazmıyım
Adresinizde 74 mbps internet çıkıyorsa VDSL altyapıdır sizin altyapınız VDSL altyapıya fiber paket vermiyorlar, ben de VDSL 100mbps paketini kullanıyorum netspeed'in. Fakat şöyle bir güzelliği var hem aynı fiyat hem de mesela benim altyapım maks 80 mbps hız veriyor ama ben 94 görüyorum. Tabii sizin altyapınız izin veriyorsa o hıza ancak gerçekleşebilir bu ihtimal.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,777
İsim
Mert Can Ergün
Bunu da zam gelirse ne olucak

• Beğen

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Netspeed ile anlaşabilirsem ben de en kısa sürede geçiş yapmayı düşünüyorum güzel firma size de hayırlı olsun
Teşekkür ederim hocam, evet gayet güzel firma tüm işlemleri 1 gün içerisinde gerçekleştirdiler destek talebine ve aramalara da çok hızlı bir şekilde dönüyorlar gayet memnunum şu anlık. Size de tavsiye ederim hızlı ve güvenilirler. Geçmeyi düşünüyorsanız DCK1XN referans kodu ile kayıt olarak 12 ay boyunca 5 TL indirim alabilirsiniz.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,777
İsim
Mert Can Ergün
Adresinizde 74 mbps internet çıkıyorsa VDSL altyapıdır sizin altyapınız VDSL altyapıya fiber paket vermiyorlar, ben de VDSL 100mbps paketini kullanıyorum netspeed'in. Fakat şöyle bir güzelliği var hem aynı fiyat hem de mesela benim altyapım maks 80 mbps hız veriyor ama ben 94 görüyorum. Tabii sizin altyapınız izin veriyorsa o hıza ancak gerçekleşebilir bu ihtimal.
Fiber alt yapı var

• Beğen

Rulep

80+ Gold
Geçin hocam ben sizden daha memnundum inanın ki Millenicom zaten çok sağlam bir firmaydı ama Netspeed asla aratmıyor millenicom'u, gözlemlediğim tek eksik Millenicom SNR Margin ile v.s. hiç uğraştırmadan 80 mbps maks hız gösterilen altyapıma 95 mbps download veriyordu, netspeed'de 88mbps tanımladılar ben 100'e çıkartıp SNR ile millenicomun verdiği hizi aldım. 1 Günlük uğraş böyle düşünün. Ve evet sorun olunca çok hızlı çözüme kavuşuyor iş günleri dışında 1 gün içinde sizi arayıp destek bileti hakkında bilgi veriyorlar, iş günleri içinde aynı gün içerisinde arıyorlar veya çözüme kavuşturuyorlar. Dışında telefonla arayabileceğiniz muhattap da var.
Ne kadar zam koyacak bakalım iş günü derken cumartesi pazar olarak olarak yoksa her gün 18.00 a kadar falan gibisinden mi

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Bunu da zam gelirse ne olucak
Benim millenicom zamlarından şikayetçi olduğum bir konu vardı hocam ona göz atın isterseniz 6 ay önce 90 TL bir fiyata taahhütsüz fiber internet aldım 100mbps ve 6 ay sonunda 150 TL'ye kadar kademe kademe zamladılar, bir de yüzsüz gibi çağrı merkezini aradığınız zaman artan enflasyon falan filan zırvalıyorlar. Kardeşim 90 TL'ye aldım 90, 90 nerede 150 nerede, hiçbir ay faturam sabit gelmedi ilk ay 90 ödedim 2. ay'dan 5. aya kadar 130 ödedim, 6. ay 150 ödeyip iptal ettirdim. Siz düşünün, netspeed'de de aynısını yaşarsam buradan da çıkarım. Böyle bir zamlanma şekli olamaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiber alt yapı var
Fiber altyapınız varsa nasil 74Mbps maks hız çıkıyor hocam onu anlamış değilim fakat sorunuzun cevabını vermiş olayım fiber görünüyorsa altyapınız fiber paket veriyorlar, altyapı destekliyorsa 100mbps'e kadar hız alırsınız.
Ne kadar zam koyacak bakalım iş günü derken cumartesi pazar olarak olarak yoksa her gün 18.00 a kadar falan gibisinden mi
Pazartesi gününden cuma gününe kadar iş günleri oluyor belirli saatleri var tabii ki de mesai yapan arkadaşlar ilgileniyor destek talepleri ile, cumartesi pazar 1 günlük aksama oluyor. Cumartesi destek talebi oluşturursanız pazar günü yanıt veriliyor.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,777
İsim
Mert Can Ergün
Benim millenicom zamlarından şikayetçi olduğum bir konu vardı hocam ona göz atın isterseniz 6 ay önce 90 TL bir fiyata taahhütsüz fiber internet aldım 100mbps ve 6 ay sonunda 150 TL'ye kadar kademe kademe zamladılar, bir de yüzsüz gibi çağrı merkezini aradığınız zaman artan enflasyon falan filan zırvalıyorlar. Kardeşim 90 TL'ye aldım 90, 90 nerede 150 nerede, hiçbir ay faturam sabit gelmedi ilk ay 90 ödedim 2. ay'dan 5. aya kadar 130 ödedim, 6. ay 150 ödeyip iptal ettirdim. Siz düşünün, netspeed'de de aynısını yaşarsam buradan da çıkarım. Böyle bir zamlanma şekli olamaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiber altyapınız varsa nasil 74Mbps maks hız çıkıyor hocam onu anlamış değilim fakat sorunuzun cevabını vermiş olayım fiber görünüyorsa altyapınız fiber paket veriyorlar, altyapı destekliyorsa 100mbps'e kadar hız alırsınız.

Pazartesi gününden cuma gününe kadar iş günleri oluyor belirli saatleri var tabii ki de mesai yapan arkadaşlar ilgileniyor destek talepleri ile, cumartesi pazar 1 günlük aksama oluyor. Cumartesi destek talebi oluşturursanız pazar günü yanıt veriliyor.
Mahalleye fiber geldi ama aktif mi bilmiyorum

• Beğen

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Mahalleye fiber geldi ama aktif mi bilmiyorum
Fiberi çeken firma ile görüşün isterseniz detaylı bilgiyi onlar verir, aktif değilse de tahmini tarih verebilirler. Çünkü fiber altyapıya 74 Mbps biraz saçma hocam 100/8 Mbps oluyor diye biliyorum.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,777
İsim
Mert Can Ergün
Fiberi çeken firma ile görüşün isterseniz detaylı bilgiyi onlar verir, aktif değilse de tahmini tarih verebilirler. Çünkü fiber altyapıya 74 Mbps biraz saçma hocam 100/8 Mbps oluyor diye biliyorum.
Normal de vdsl kullanıyoruz saha dolapların da türk telekom yazıyor

• Beğen

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
74 mbps VDSL hizi. Binaniza kutuyu koydularsa fiberiniz daha aktif olmamistir. Aktif olmasi icin TT yi biraz darlamaniz gerekiyor. Yoksa canlari ne zaman isterse o zaman aktif ediyorlar.
Normal de vdsl kullanıyoruz saha dolapların da türk telekom yazıyor

Rulep

80+ Gold
Hafta sonu evde olduğum için int daha çok lazım oluyor 1 günlük aksama önemli turknette cmt pzr fark etmiyor ilgileniyorlar fiyat çok cazip gelmezse değiştirmem gibi

Top Bottom