Neler Yeni

Türknet mi türk telekom mu ?

Furkan Yanık

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Furkan Yanık
merhaba şu anda türk telekom kullanıcısıyım ve sözleşme sona erdi altyapı olarak kablonet var başka bir şey yok türk telekomdada 24mbps download 8mbps upload hızı alıyorum ama vaat ettikleri hız internetten hız testi yapınca gelmiyor sizce Türknete geçmeli miyim ?

abc123

80+ Silver
En İyi Cevap
4
merhaba şu anda türk telekom kullanıcısıyım ve sözleşme sona erdi altyapı olarak kablonet var başka bir şey yok türk telekomdada 24mbps download 8mbps upload hızı alıyorum ama vaat ettikleri hız internetten hız testi yapınca gelmiyor sizce Türknete geçmeli miyim ?
Türktelekomdan kurtul .

cagriunveren

80+ Bronze
Merhaba,
Dostum az önce aynı konuya benzer bir konuyu açtım ve Turknet adlı internet sağlayıcının kullanıcılarının şikâyetleri olduğunu gördüm. İnanamayıp şikayetvar sitesine girip baktığımda 3.000 küsür sayfalık şikâyet olduğunu gördüğüm anda şok oldum. Ve direk Turknet sağlayıcısını aklımdan çıkardım. Arkadaşım millenicom sağlayıcısını kullanıyor ve gerçekten çok memnun. İster telefon no ile, ister WhatsApp destek hattı ile her türlü ulaşım sağlanıyor ve sorunun çözüme kavuşuyor. Ben de millenicom'a geçeceğim.

Furkan Yanık

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Furkan Yanık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,
Dostum az önce aynı konuya benzer bir konuyu açtım ve Turknet adlı internet sağlayıcının kullanıcılarının şikâyetleri olduğunu gördüm. İnanamayıp şikayetvar sitesine girip baktığımda 3.000 küsür sayfalık şikâyet olduğunu gördüğüm anda şok oldum. Ve direk Turknet sağlayıcısını aklımdan çıkardım. Arkadaşım millenicom sağlayıcısını kullanıyor ve gerçekten çok memnun. İster telefon no ile, ister WhatsApp destek hattı ile her türlü ulaşım sağlanıyor ve sorunun çözüme kavuşuyor. Ben de millenicom'a geçeceğim.
düşünücem yorumun için teşekkürler :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Muhammed Dinç
Milletin Türknet'le derdi nedir bilmiyorum 5 yıldır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Valla ben de yıllardır türk telekom kullanıyorum. Hiç kesilme vs yaşamadım ve bir hız sorunu falan olduğu zaman hemen hallettiler

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
TürkNet hiç düşünme. Fiery'in dediği gibi Müşteri Hizmetleri bildiğin yok Zamanında günlük 10 defa arıyorduk tek söyledikleri cümle" Hasar raporu oluşturduk." İnterneti gitti mi gelmiyor bile. Bu firmalar arasında en vasatlar Vodafone ve TürkNet.

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Kablonet kraldır.

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ayberk SOKUL
kablonet kullanan 3 arkadaşım var aynı sitede oturuyoruz hiçbiri memnun değil
Önceden diğer internet sağlayıcılarını kullanmamışlarsa memnun kalamazlar zaten. Ben Millenicom kullanıyorum ama KabloNETe geçmek istiyorum ama alt yapı olmadığından geçemiyorum. Ama genede ben memnunum. KabloNET' in verdiği hizmeti başka hiçbir interent sağlayıcısı vermiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,888
Üyeler
141,769
Son üye
grimshroud
Top Bottom