Neler Yeni

Türknet VDSL hızım 14 mbps çıkıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cem Şahin
Türk telekom da ADSL bir internet kullanıyordum yavaş olduğu için Türknet VDSL 100mbps e geçtim 30dk önce modem kurulumu için kullanıcı şifre sms olarak geldi modem kurulumu yaptığımda verdiği hızı paylaştım. Neden böyle olduğuyla alakalı açıklama yapabilcek biri varsa çok iyi olur (ayrıca internet sitesinden sorguladığımda çıkan hızıda paylaştım)

Ekler

• Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    15.3 KB · Hit: 39
  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    30.2 KB · Hit: 48

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Türk telekom da ADSL bir internet kullanıyordum yavaş olduğu için Türknet VDSL 100mbps e geçtim 30dk önce modem kurulumu için kullanıcı şifre sms olarak geldi modem kurulumu yaptığımda verdiği hızı paylaştım. Neden böyle olduğuyla alakalı açıklama yapabilcek biri varsa çok iyi olur (ayrıca internet sitesinden sorguladığımda çıkan hızıda paylaştım)
Hala ADSL hattan hizmet alıyorsun. Biraz bekle değiştirip seni VDSL hatta alırlar. Almazlarsa 1-2 gün sonra arıza kaydı açıp kendilerine söylersin bu durumu hallederler.

Ek olarak modem VDSL destekliyor değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cem Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hala ADSL hattan hizmet alıyorsun. Biraz bekle değiştirip seni VDSL hatta alırlar. Almazlarsa 1-2 gün sonra arıza kaydı açıp kendilerine söylersin bu durumu hallederler.

Ek olarak modem VDSL destekliyor değil mi?
Evet kendi elimde vdsl modem olmadığı için türknetten almıştım

fatihggk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Fatih GÜZELGÖK
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar & Telefon & Oyun
Instagram
https://www.instagram.com/fatih.1764/
Steam
https://steamcommunity.com/id/julyEx/
Facebook
fatihggk07
Discord
julyEx#2873
Arayıp söyle o şekilde hallediyorlar ya da boşta port yok diyebilirler beklemeden ara ya da destek talebi oluştur, ve modemi kaça aldın? bende TurkNet düşünüyorum ama çok kararsızım iyi olduğu kadar kötü yorumlarıda çok.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,485
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
ADSL porttan hizmet alıyorsun şu an muhtemelen. Talep açman gerek.

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Konuma göre farklı oluyor hocam bendede oluyor normal yani düzeltmesi için şikayet kaydı acicaksin

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cem Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arayıp söyle o şekilde hallediyorlar ya da boşta port yok diyebilirler beklemeden ara ya da destek talebi oluştur, ve modemi kaça aldın? bende TurkNet düşünüyorum ama çok kararsızım iyi olduğu kadar kötü yorumlarıda çok.
https://turk.net/modem/zyxel-vmg3625-t50b burda modem hakkında bilgiler var. Bende iyi olduğu söyledikleri için geçtim bakalım umarım istediğimiz hızı alırız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler cevaplarınız için 🙏

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Volkan
Adsl den VDSL dolaba aktarmaları gerekiyor. Turknet ile görüş , Türk Telekom port verir ise geçersin çünkü VDSL yi kendi kullanıcıları için ayırıyorlar. Ben adsl kullanıyordum 16 mbps bütün sağlayicilari aradım 16 üstü veremeyiz dediler. Türk Telekom bayi ile görüştüm oraya geçtim 3 gün sonra 35 mbps internete geçirdiler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,930
Üyeler
141,502
Son üye
VistusÇöplezgin âğla
Top Bottom