Neler Yeni

Türksat Kablonet İnternet Kalitesi Ve Memnuniyet

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Serhat Şenoğlu
Instagram
atavratserhat
Discord
AtAvratSerhat #2485
Türksat Kablonet Fiber internet kullanıcısıyım. 5 gündür internetimde sorun var. 5 gündür upload hızım 0.03 falan. Gece saat 19.00'dan sonra bu sorunu yaşıyorum. Gündüz 1080P videoyu kesintisiz izlerken, akşam 240p bile izleyemiyorum. Müşteri Temsilcisi ile iletişime geçiyorum, teknik ekip için talep oluşturmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Eve teknik ekip geliyor, modem güncelleme almadığı için sorun yaratmış diyor. Gittiklerinden sonra 19.00da tekrar upload 0.03'e düşüyor. İnternetim normalde 50 mbps download 5 mbps upload. Gece 19.00'dan sonra 25 mbps download'a 5 mbps upload olması gerekiyor. Sorunun sebebini öğrenmek için tekrar teknik ekip talebinde bulundum. Öğrenince konuya eklerim. Türksat Kablonet'i müşteri memnuniyeti konusunda ve müşteri temsilcilerinin bilgisizliği çok rahatsız edici. Taahhütün bitmesini bekliyorum. Kesinlikle interenet kalitesi ve müşteri memnuniyeti açısından önermiyorum. Konuyu açmıyor bile, 5 dakikadır paylaşmasını bekliyorum. Oyunlarda da packet loss çok fazla oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Serhat Şenoğlu
Instagram
atavratserhat
Discord
AtAvratSerhat #2485
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sorun sizde oldu diye önermemeniz saçma.
Bu sadece daha yeni kullanmaya başlayıp, daha 2 hafta bile olmadan meydana gelen sorun. Önermememin sebebi sorunun ortaya çıkması değil, Türksat yetkililerinin yetersiz bilgileri ve 5 gün gibi bir süreçte hiç bir şekilde sorunu çözememeleridir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
987,355
Üyeler
156,165
Son üye
jeevan
Top Bottom