Neler Yeni

Türktelekom Hız Düşüşü

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
Allah kurtarsın gençler sayılı gün çabuk geçer. :D Bizim ceza bitiyor 15 güne taburcu oluyorum.
TurkNet'e geçmeyi planlıyorum.
Amin amin tt hapishanesi gözünüz aydın hocam dışardakilere selamlar . :D

Avicenna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cebrail Ekici
Allah kurtarsın gençler sayılı gün çabuk geçer. :D Bizim ceza bitiyor 15 güne taburcu oluyorum.
benim problem orda başlıyor işte tam olarak ttnet ten kaynaklandığına emin değilim emin olsam yapacak bişey yok mecbur belli bir zaman böyle devam edecek der geçerim. bilgisayarda net kötüyken telefonda sıkıntı olmaması bence ttnet ten kaynaklı değil ama tam bir bilgiye sahip olmadığım için buraya yazdım

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
benim problem orda başlıyor işte tam olarak ttnet ten kaynaklandığına emin değilim emin olsam yapacak bişey yok mecbur belli bir zaman böyle devam edecek der geçerim. bilgisayarda net kötüyken telefonda sıkıntı olmaması bence ttnet ten kaynaklı değil ama tam bir bilgiye sahip olmadığım için buraya yazdım
Hocam benim aynı problem telefonlarda da var bazen var bazen yok evdekiler artık internet hiç yokmuş gibi mobil veri kullanıyor habire reset habire reset sıkıcı .

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,422
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
bendede aynısı oluyo 50 mbpstarife kullanıyoruz oyunlarda pingim 500 oluyo

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
bendede aynısı oluyo 50 mbpstarife kullanıyoruz oyunlarda pingim 500 oluyo
Bende ping yok hocam sade hız düşüşü buda oyunda çoğu zaman etkilemiyor bazen etkiliyor karışık hiçbirşey anlamadım verdikleri hizmetten

Avicenna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cebrail Ekici
iki hız arasındaki fark ortada sadece yavaşlama olunca internet bağlantımı kesip yeniden oluşturmak oluyor her seferinde böyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mehmet Yılmaz sen anlarsın hocam bu işlerden bi bak sana zahmet

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18.1 KB · Hit: 28
Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,115
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
iki hız arasındaki fark ortada sadece yavaşlama olunca internet bağlantımı kesip yeniden oluşturmak oluyor her seferinde böyle

@Mehmet Yılmaz sen anlarsın hocam bu işlerden bi bak sana zahmet
Vdsl ise akşamlari hat yoğunluğu artınca biraz düşebiliyor fskat bu kadarı normal değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ERAY DUMAN
Türktelekom fiber kullanıyorum 25 Mbps paketim var. Hergün saat 17 18 gibi hızım acaip şekilde yavaşlıyor speedtest yaptığımda 0,2 lere kadar düştüğünü gözlemliyorum yoğunluktan dolayı diye düşünürken aynı testi telefondan yaptığımda hızın normal olduğunu farkettim. İnternet hızım bilgisayarda düştüğü zaman internet bağlantısı kesip tekrar aktif ediyorum hız düzeliyor neden olabilir nasıl çözebilirim bu sorunu?
Bende de var knk sonuçlar aynı fakat videolar dönüyor pingim çok turknete geçeceğim alt katta oturan kuzenim 100 TL veriyor 85mb indirme 14 upload

Avicenna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cebrail Ekici
Vdsl ise akşamlari hat yoğunluğu artınca biraz düşebiliyor fskat bu kadarı normal değil.
hız düşünce telefondan bakıyorum bişey yok sadece pc de böyle ve bağlantıyı yenileyince problen ortadan kalkıyor belli bir zaman yoğunluktan kaynaklı olsa telefonda da aynı problem olmaz mı

Bende de var knk sonuçlar aynı fakat videolar dönüyor pingim çok turknete geçeceğim alt katta oturan kuzenim 100 TL veriyor 85mb indirme 14 upload
internet sağlayıcıyla alakalı olup olmadığı hakkında emin değilim yoksa çözüm arayışına girmem :D

@mertkuskapan hocam senin yorumların ne bu konu hakkında
pc de hız yavaş telefonda normal pc bağlantı yenileyince eski haline dönüyor hız sence şağlayıcı kaynaklı mı yoksa pc kaynaklı mı

Mr.Beast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Binbaşı Ozi
Hocam turktelekom kullanan çoğu kişide bu sorun var son zamanlarda.

Avicenna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cebrail Ekici
Sorunu format atarak çözmüş bulunmaktayım galiba wifi dirver ında bir hata oluşmuş şuan sorun yok kaymak gibi. Ağustos ayında taahhütüm doluyor binamda superonline altyapısıda var büyük ihtimal millenicom a geçiş yapacam.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Ömer Keskin
TürkNet’e geçer geçmez adamlar imzasını attı apartmana 😄

Ekler

• A818F44C-3887-4472-943D-E89CFE2CA4B0.jpeg
    A818F44C-3887-4472-943D-E89CFE2CA4B0.jpeg
    1.4 MB · Hit: 25

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim