Neler Yeni

Türktelekom'da kalmalı mıyım ?

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
sefa mert
Bence turk telekomda kal en azindan 2 sene boyunca fiyat sabit turknette oyle bir sey yok hem turknetin musteri hizmetleri berbat
müşteri hizmetlerinin nesinden şikayetçisiniz harbi dalga geçek veya savunuculuk yapmak istemem gerçekten merak ettim 3 yıldır türknetliyim hiçbir sıkıntı yaşamadım türknet kaynaklı veya müşteri hizmeti kaynaklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Cenk Sezgin
Arkadaşlar yanıtlarınız için teşekkürler. 9 yıldır türktelekom kullanıyorum ve verdiği internet parasını hak etmiyor ama 9 yıldırda bir sorun yaşamadım taahhüt bittiği zaman veya daha erken türknete geçmeyi düşünüyorum. Geçtiğim zaman ne gibi bir sorunla karşılaşabilirim herhangi bir problem çıkar mı ve fiyatlar sabit mi?

dougc256

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Recep emre dönmez
Arkadaşlar yanıtlarınız için teşekkürler. 9 yıldır türktelekom kullanıyorum ve verdiği internet parasını hak etmiyor ama 9 yıldırda bir sorun yaşamadım taahhüt bittiği zaman veya daha erken türknete geçmeyi düşünüyorum. Geçtiğim zaman ne gibi bir sorunla karşılaşabilirim herhangi bir problem çıkar mı ve fiyatlar sabit mi?
Ben sana soyle soyleyeyim turknetin kendi altyapisi olsa mukemmel ama eger turk telekom altyapisini kullaniyorsa hic guzel degil

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
hocam turknet geçin bence, 3-4 senedir kullanıyorum memnunum. isterseniz kampanyalı kod da atabilirim 1 ay ücretsiz veriyordu sanırım hem bana hem size.

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
sefa mert
fiyatlar yeni zamlandı ben 3 yıl önce geçtiğimde internetten belgeleri atıp fotokopi den çıkarttım gerekli bilgileri hazırlayıp anlaşmalı kargoyla göndermişti 2-3 gün içerisindede internet hizmetimi açmışlardı o gün bu gündür türknet kaynajlı hiç sıkıntı yaşamadım (altyapım türktelekom fiyatları ve hızı iyi diye geçtim türknete memnunum öneririm)

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Cenk Sezgin
Ben sana soyle soyleyeyim turknetin kendi altyapisi olsa mukemmel ama eger turk telekom altyapisini kullaniyorsa hic guzel degil
Arayıp sorduğumda türktelekomun altyapısını kullandıklarını söylediler ve türktelekom modeminiz varsa ekstra modem almanıza gerek yok dediler. Anlamadığım türktelekomun altyapısını kullanıp nasıl daha uygun ve daha yüksek internet veriyorlar ?

NespaY

80+ Silver
Türk telekom'da taahhütümün bitmesine 1.5 ay kaldı. Dün türktelekom tarafından arandım paketinizi 16 mbps'den 24'mbps'e geçirelim dediler. 16 mbps devam etmek istersek 114 TL, 24 mbps devam etmek istersek 117 TL olacağını söylediler. Kampayalı fiyatmış 1-2 gün içerisinde bu fiyatlara geçebilirmişim daha sonra kur nedeniyle daha pahalı fiyata geçmek zorunda kalabilirmişim. Ben de daha bir şey söylemedim sizce geçmeli miyim ?
Türknet +1000000

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
sefa mert
eğer fiyatları arttırcaklarsada mesaj ile hangi gün ne kadar vs diye bilgilendiriyorlar isterseniz çıkabilirsiniz vs de diyorlar

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
Berkecan Ergin
millenicom kullanıyorum taahut yok alt yapı 74 gösteriyor 88 alıyorum :D türknet yada millenicom iyidir bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Cenk Sezgin
fiyatlar yeni zamlandı ben 3 yıl önce geçtiğimde internetten belgeleri atıp fotokopi den çıkarttım gerekli bilgileri hazırlayıp anlaşmalı kargoyla göndermişti 2-3 gün içerisindede internet hizmetimi açmışlardı o gün bu gündür türknet kaynajlı hiç sıkıntı yaşamadım (altyapım türktelekom fiyatları ve hızı iyi diye geçtim türknete memnunum öneririm)
Hocam türktelekomun altyapısını kullanıp nasıl daha uygun ve daha hızlı internet sağlıyorlar ?
eğer fiyatları arttırcaklarsada mesaj ile hangi gün ne kadar vs diye bilgilendiriyorlar isterseniz çıkabilirsiniz vs de diyorlar
Peki fiyatlar ne kadar süre aralığında artıyor mesela yılda 10-20 TL zam yapacaklarsa kötü olur.

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
sefa mert
Arayıp sorduğumda türktelekomun altyapısını kullandıklarını söylediler ve türktelekom modeminiz varsa ekstra modem almanıza gerek yok dediler. Anlamadığım türktelekomun altyapısını kullanıp nasıl daha uygun ve daha yüksek internet veriyorlar ?
türktelekomun veya başka isslerin çoğu şehrinde baya bir mağazası var mağaza kiraları çalışan giderleri vs bu yüzden pahalı oluyor türktelekom gibi + arayıp konuşabildiğin müşteri hizmetleri giderleri vs türknette en son sadece istanbulda ana binaları vardı başka yoktu şuan varmı bilemem ve arayıp konuşabildiğin sadece ilk üye olurken var bir sıkıntı çıktığında internetten veya mobil uygulamasından girip destek talebi açman gerekiyor
türktelekom gibi mağaza ve çalışan giderleri olmadığı için ucuz diyorlardı kendileri

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,287
Üyeler
142,887
Son üye
Turquaz0
Top Bottom