Neler Yeni

Çözüldü✓ tuf rtx mi yoksa rog rtx mi daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
ryzen 9 eren x 3d
İlgilendiği Kategoriler
pc kafalı
merhaba arkadaşlar asusun rtx 4090 larınıbuldum hangisi dahaiyidir tuf rtx4090 mı yoksa rog rtx 4090 mı

tuf

rog

soul

80+ Silver
Rog tabii ki😂

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
Rog ekran kartlarının en üst seviyesi bence :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
ryzen 9 eren x 3d
İlgilendiği Kategoriler
pc kafalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Farka değer mi bilmiyorum çok sanmıyorum ama rog iyidir.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil
bencede sadece youtubeye girince herkes tuf kullanıyodu ondan sordum peki performans farkı çok varmı 4bin TL fark vardaa
knk kısaca sana söyleyeyim. Rog'un ekran kartının watt değeri tuf a göre baya yüksek. Bu nedenle her ne kadar aynı ekran kartını kullansalar bile watt değeri neredeyse bi üst ekran kartı modeli ile tuf un kullandığı ekran kartı performansının ortasında yani atıyorum 3060 diyelim 3065 gibi düşün tuuf daki 3070 e yaklaşmışcasına bir performans sunuyor çok abartmak istemiyorum ama anladığınızı düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk kısaca sana söyleyeyim. Rog'un ekran kartının watt değeri tuf a göre baya yüksek. Bu nedenle her ne kadar aynı ekran kartını kullansalar bile watt değeri neredeyse bi üst ekran kartı modeli ile tuf un kullandığı ekran kartı performansının ortasında yani atıyorum 3060 diyelim 3065 gibi düşün tuuf daki 3070 e yaklaşmışcasına bir performans sunuyor çok abartmak istemiyorum ama anladığınızı düşünüyorum.
pardon hocam o laptoplardaydı karıştırdım masaüstünde de öyleyse bilmiyorum kafanızı karıştırmıyım yorumu silemediğim için böyle yazıyım dedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
ryzen 9 eren x 3d
İlgilendiği Kategoriler
pc kafalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

pardon hocam o laptoplardaydı karıştırdım masaüstünde de öyleyse bilmiyorum kafanızı karıştırmıyım yorumu silemediğim için böyle yazıyım dedim
zaten 1600 w 80+ titanium psu kullancam yetmiyecene ihtimal vermiyorum genede teşekkürler

Talha_

80+
zaten 1600 w 80+ titanium psu kullancam yetmiyecene ihtimal vermiyorum genede teşekkürler
Watt farkını performanstan ötürü dile getirdi ama kendisi de yazmış yanlış yerde dillendirdiğini.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
ryzen 9 eren x 3d
İlgilendiği Kategoriler
pc kafalı
Watt farkını performanstan ötürü dile getirdi ama kendisi de yazmış yanlış yerde dillendirdiğini.
çözünürlüğüm düşük olduğu için pek oluyamadım

Talha_

80+
Top Bottom