Neler Yeni

Türk Telekom internet paket değişikliği

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mehmet yalçın
şu an türk telekom kullanıyorum ve 12mbps hız 100 lira gibi bir fiyat oturduğum mahallede altyapı çalışması vardı az önce kontrol ettim 67mbps'e kadar desteklediğini söylüyor altyapının şu an taahüt olduğu için türk telekomdan ayrılamıyoruz internet paketini değiştirsek ne kadar fiyat artışı olur ben baktım ama bulamadım daha önce bu tarz bir hız arttırma işleminde bulunan olduysa yardımcı olursa sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Engine
Hocam siz TürkTelekom u arayın onlar size Paket sunar.Biz Taahhütü ödeyip Kapattıracağız dedik.12 Mbps 70₺ ödüyoruz geçen yine uygun fiyata paketinizi yüksektelim diye aradılar istemedik.Sizde deneyebilirsiniz.

abcdefg1234

80+ Silver
şu an türk telekom kullanıyorum ve 12mbps hız 100 lira gibi bir fiyat oturduğum mahallede altyapı çalışması vardı az önce kontrol ettim 67mbps'e kadar desteklediğini söylüyor altyapının şu an taahüt olduğu için türk telekomdan ayrılamıyoruz internet paketini değiştirsek ne kadar fiyat artışı olur ben baktım ama bulamadım daha önce bu tarz bir hız arttırma işleminde bulunan olduysa yardımcı olursa sevinirim.
Müşteri hizmetlerini arayıp sorun, ev telefonu, modem kiralama ücreti vs fiyatı etkiliyor.Aylık tahmini 130-140 TL olur 50 mbps lik VDSL paket.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Muhammed Alparslan Çepnioğlu
Türk Telekom 50mbps 150 TL ödüyorum dostum. 100mbps de 170 TL

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,492
Üyeler
157,241
Son üye
Kaççi
Top Bottom