Neler Yeni

Yardım Turkcell GNÇ paketinden nasıl yararlanılır?

Jâckêrs

80+ Bronze
Arkadaşlar asıl sorum şudur; ben başka bir operatördeyim ve benim hat 1 çekerken, arkadaşımın hattı Turkcell ve full çekiyor. O yüzden ben de ona geçiş yapacağım ama şöyle bir sorunum var hat 10 yıllık falan olduğu için hat babamın üzerine ve ben Turkcell'e babamın bilgileriyle internetten başvurarak geçiş yapabiliyorum ama GNÇ paketlerini alamıyorum. Sanırım şöyle bir şey var duyduğuma göre, hat sahibi ve kullanan diye ayrıca uygulamadan yapılıyormuş. Birisi detaylıca anlatma şansı var mıdır bu olay nasıl oluyor?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,082
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Hangi paketi düşünüyorsunuz ? Faturasıza bende geçmeyi düşünüyorum. 26 yaş altı olman lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Furkan Ceyhan
Müşteri hizmetlerini arayıp oradan geçişi yap hattı kullanacak kişinin kendin olduğunu ama babanın üzerine olduğunu söyle TTdeyken bu şekilde yapabileceklerini söylemişlerdi

Jâckêrs

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi paketi düşünüyorsunuz ? Faturasıza bende geçmeyi düşünüyorum. 26 yaş altı olman lazım
Bunu düşünüyorum hocam. 10 GB yeter bana. Faturasız 10 GB paket 200, 9 ay sonra 240₺ diyor ama arkadaşım faturalı önermem sürekli fazla fatura çıkarıyorlar dedi ben de faturasız normal her ay yenilenen paket yaptırıcam.
1710967763755.png

Müşteri hizmetlerini arayıp oradan geçişi yap hattı kullanacak kişinin kendin olduğunu ama babanın üzerine olduğunu söyle TTdeyken bu şekilde yapabileceklerini söylemişlerdi
Turktelekom müdürlüğüne gidecektim ben, gerek yok mu o kadar.

kisacaed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Esad doğru
Hat kullanıcısı olarak 25 yaş altı olman lazım ve sisteme kendini kullanıcı olarak göstermen lazım tanıdık biri yoksa hat sahibi ile bayiden yapabilirsiniz ama müşteri hizmetleri yapıyor mu bilmiyorum önce hat sahibi yanındayken müşteri hizmetlerini dene bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Furkan Ceyhan
Bunu düşünüyorum hocam. 10 GB yeter bana. Faturasız 10 GB paket 200, 9 ay sonra 240₺ diyor ama arkadaşım faturalı önermem sürekli fazla fatura çıkarıyorlar dedi ben de faturasız normal her ay yenilenen paket yaptırıcam.
Alıntıyı görüntüle

Hiç yok müşteri hizmetlerinj ara yeter

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,082
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Alıntıyı görüntüle

Pahalı değil mi ??

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren Turhan
Faturalı kullanıyorum 4 aydır her ay 270 lira veriyorum(ek bir şey ödemedim) 10gb paket 10gb de devlet veriyor 20gb kullanıyorum çarşambada salla kazan var fazlasoyla yetiyor

Jâckêrs

80+ Bronze

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,082
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler

Jâckêrs

80+ Bronze
Turkcell'e geçirdim numaramı hatı kendi üzerime almayacağım. Dedi ki eğer sadece gnç paketlerinden yararlanmak içinse gerek yok dedi Turkcell uygulamasına kendi bilgilerini girdiğin de hatın kullanıcısı beni tanımlıyormuş ve otomatik olarak ben de o paketlerden yararlanabiliyormuşum. Şimdi SIM kartı aldım 3 gün içinde aktif olacakmış uygulamadan da giriş yapıp tanımlıcam. Bu arada yeni hat ücretine 750₺ dedi eğer merak eden varsa haberi olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,179
Üyeler
141,949
Son üye
ghostrider1
Top Bottom