Neler Yeni

turkcell hazır kasa alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Diyar
Merhaba iyi akşamlar ben kasa mı değiştirmek istiyorum başlarda yükseltmek istiyordum ama buraya konu açtım arkadaşlar bu kasa yükseltmeye değmez sıfır kasa alırsan daha mantıklı olur dedi arkadaşlarıma falan da sordum onlarda öyle dediler bende kasa almaya karar verdim ama tam olarak detaylı anlamadğım için ne alıcağıma karar veremedim ve fiyatları normal mi bilmiyorum bende tekrardan size sormak istedim Turkcell pasajda şu kasa iyi gibi geldi bana yine de sormak istedim Zenon Gaming 11516/002A2 i5-11400F 16GB 1TB+500SSD GTX1650 FDOS Masaüstü Bilgisayar

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Berk
Dostum nasıl bu kadar bilgisiz olabiliyorsunuz anlamıyorum yani bilgisayar alma fikri aklınıza gelince bakacağınız ilk yer turkcell.com mu oluyor yoksa shit post mu? Anlam veremedim, kusura bakma.
Bu arada, bu fiyata bu sistemin 3 katı güçlü bir sistem toplanır.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer
Dostum nasıl bu kadar bilgisiz olabiliyorsunuz anlamıyorum yani bilgisayar alma fikri aklınıza gelince bakacağınız ilk yer turkcell.com mu oluyor yoksa shit post mu? Anlam veremedim, kusura bakma.
Çocuk zaten açık açık anlamıyorum demiş ve bilgi istemiş forumun amacıda bu değilmi zaten düzgün bir dilde alınmaz knk aşırı pahalı demek bu kadar zor olmamalı senin benim gibi internet sitelerinin hangileri güvenilir onlarıda bilmiyordur

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Diyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu sistemönerir misin

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer

necq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Necati
parçaları ayrı ayrı bile bu paralar etmez. bu kasayı almak çok mantıksız sana söyleyeyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Diyar
25000 30000 kadar var

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Özcan Karakaya
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Diyar

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Berk
Çocuk zaten açık açık anlamıyorum demiş ve bilgi istemiş forumun amacıda bu değilmi zaten düzgün bir dilde alınmaz knk aşırı pahalı demek bu kadar zor olmamalı senin benim gibi internet sitelerinin hangileri güvenilir onlarıda bilmiyordur
Söylediklerine sonuna kadar saygı duyuyorum. Lakin mizacımın nedeni, shit post olması.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Ömer
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Diyar

ona vereceğin paraya bu sistemi alabilirsin kat kat daha iyi
site alakalı çok şikayet var bir yandan arkadaşıma da atıyorum ona da soruyorum oda sağolsun ilgileniyor sizin gibi teşekür ederimsitenin şikayet vardan şikayetlerine baktı da çok şikayet var göndermiyolar falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem güzel ama gençer gamingden alıpta pişman olan o kadar çok kişi var ki. Forumda bakabilirsin açılan konulara.
evet bende arkadaşıma soruyorum oda şikayetlere bakmış çok şikayet var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,058
Üyeler
153,652
Son üye
Cody
Top Bottom