Neler Yeni

TÜRKCELL süperbox nasıldır

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
batuhan temur
Dostlar superbox almayı düşünüyorm 159 tl olan paketi 10mb download 2mb upload artıları ve eksileri nelerdir ?

Dostlar superbox almayı düşünüyorm 159 TL olan paketi 10mb download 2mb upload artıları ve eksileri nelerdir ?
VDSL ADSL veya Fiberle daha uygun fiyatlı bundan daha üst değerlerde internet alabilirsin gibi geldi tercih etmeme sebebin var mı?

Platsma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Açıkgöz
Yakın çevremde kullananlar oldu bence pek etkili değil tabi modem altyapı imkanın yoksa tercih edilir. Arkadaşlarım sınıfça kullanıyolardı 7 kişi ders için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
batuhan temur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
VDSL ADSL veya Fiberle daha uygun fiyatlı bundan daha üst değerlerde internet alabilirsin gibi geldi tercih etmeme sebebin var mı?
şuan yaşadığım yerde yeni bir eve taşınıyorum ve orda alt yapı yokmuş internet çekmiyo ve 4-5 ayı bulabilirmiş idarelik bişey bulmam gerekiyodu buna rastladım

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Talha
İçinde laptoptaki sd kart girişi büyüklüğünde bir Hat Gibi Bisey var ona geliyor bide cok pahali geldi

şuan yaşadığım yerde yeni bir eve taşınıyorum ve orda alt yapı yokmuş internet çekmiyo ve 4-5 ayı bulabilirmiş idarelik bişey bulmam gerekiyodu buna rastladım
Taahhütsüz olduğunu hatırlıyorum hala öyle ise mantıklı bir çözüm olacaktır. Sistemin çalışma prensibini aynı telefon gibi düşünebilirsin. Taşınacağın yerde Turkcell çekim gücüne bağlı olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
batuhan temur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Taahhütsüz olduğunu hatırlıyorum hala öyle ise mantıklı bir çözüm olacaktır. Sistemin çalışma prensibini aynı telefon gibi düşünebilirsin. Taşınacağın yerde Turkcell çekim gücüne bağlı olacaktır.
12 ay kalma sözü vermek zorundayım malesef

Yağız 111

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör
Arkadaşımda var çok acılar çekiyor oyun oynuyorsan önermem

Top Bottom