Neler Yeni

Turkcell Superonline internet vermiyor

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Ömer Doğan
1724796811323.png

2 gündür aldığımı en yüksek değer bu oldu nedeni nedir acaba ben iptal etmek istiyorum cayma bedeli ödemeden nasıl iptal ederim. Sonuçta suçlu olan onlar ben neden para vereyim. İptal edip türksat 200 mbps geçmeyi düşünüyorum.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Baran Kut
Alıntıyı görüntüle
2 gündür aldığımı en yüksek değer bu oldu nedeni nedir acaba ben iptal etmek istiyorum cayma bedeli ödemeden nasıl iptal ederim. Sonuçta suçlu olan onlar ben neden para vereyim. İptal edip türksat 200 mbps geçmeyi düşünüyorum.
Taahhütlüyse cayma bedelinden çok kaçamazsın. Nedenini Superonline arayıp sormadın mı? Çözsünler hemen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Burhan Bey
Süperonline fena değildir aslında, kendi altyapıları mı? Bu hızları neyle alıyorsunuz, kablolu kablosuz? Biraz daha detay verseniz, sağlıklı yorum yapabiliriz.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Ömer Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Süperonline fena değildir aslında, kendi altyapıları mı? Bu hızları neyle alıyorsunuz, kablolu kablosuz? Biraz daha detay verseniz, sağlıklı yorum yapabiliriz.
Kablolu maximum bu hızı alıyorum 2 gündür. Daha 2 gün öncesine kadar sağlıklı bir şekilde çalışıyordu.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Sercan SAYİT

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Ömer Doğan
Taahhütlüyse cayma bedelinden çok kaçamazsın. Nedenini Superonline arayıp sormadın mı? Çözsünler hemen.
Arıyorum söylüyorum internetiniz gayet düzgün diyorlar. cayma bedeli ne kadar gelir tahmini olarak sizce. 3 ayımız kalmıştı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Turkcell'in mail adresini bulamadım asla yani 2 tane buldum fakat o mailleri de kapatmışlar gönderemedim kanıt.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Baran Kut
Arıyorum söylüyorum internetiniz gayet düzgün diyorlar. cayma bedeli ne kadar gelir tahmini olarak sizce. 3 ayımız kalmıştı.
3 ay kalmışsa çok çıkmaz. Bazı internet sağlayıcıları karşılar hatta onu da muhtemelen. Almak istediğiniz yere sorun.

Bir de almadan önce bence bir arıza kaydı falan açın, bir lokal çalışan evinize gelip kontrol etsin. O da çözümleyemez ise o zaman kesinlikle değiştirin derim. O hızlar parasına değmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Burhan Bey
Süperonline nın 1 seneden fazla fiber hizmetini kullanmıştım, bu tarz bir sorun yaşadığımı, hem de 2 gün boyunca bu hızlarla, hatırlamıyorum. Hangi tarifesini kullanıyorsunuz bilmiyorum ama bölgesel bir sıkıntı da olabilir. MH ile görüşüp arıza kaydı oluşturmanız isabetli olacaktır.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Ömer Doğan
3 ay kalmışsa çok çıkmaz. Bazı internet sağlayıcıları karşılar hatta onu da muhtemelen. Almak istediğiniz yere sorun.

Bir de almadan önce bence bir arıza kaydı falan açın, bir lokal çalışan evinize gelip kontrol etsin. O da çözümleyemez ise o zaman kesinlikle değiştirin derim. O hızlar parasına değmez.
Altyapımız 1000 mbps destekliyor onu diyorsanız. Zaten biz böyle olmasa bile iptal ettirmeyi düşünüyordum çünkü şu anda turcell superonline 35 mbps tarifesindeyim ve cahillik ederek aldığıma bin pişmanım pek araştırmadan aldıydım oradaki görevlide 35 mbps her şey için yeterli olacaktır demişti. Oyunları 40 saatte yüklüyor. O yüzden zaten 200'e cayma bedeli ödeyip geçmeyi düşünüyordum, sadece bunu kullanarak cayma bedelinden kurtulabilir miyim diye düşünüyordum. Geçmeyi düşündüğüm tarife bu.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Baran Kut
cayma bedelinden kurtulabilir miyim
Baktım hocam da bu konuda herhangi bir destek yazmamışlar. Sanırsam sadece kendilerinde cayma bedeli ödeme yok. Bence Superonline'a sorun cayma bedeli ne kadardır oradan öğrenin.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Ömer Doğan
Baktım hocam da bu konuda herhangi bir destek yazmamışlar. Sanırsam sadece kendilerinde cayma bedeli ödeme yok. Bence Superonline'a sorun cayma bedeli ne kadardır oradan öğrenin.
Tamamdır yarın arayayım. Teşekkürler herkese.

Top Bottom