Neler Yeni

Türkiye-İsviçre Maçı Fazla Pohpohlamayın Hüsran Olur Demiştik

Techno08

80+ Gold
Ruh yok pres yok koşu yok pas yok az buçuk şut var işte o da mert ile irfan başka oynayan yok takımda. Bunun sebebi antifenerli şenol yüzünden

Techno08

80+ Gold
Yanına AntiGS de yaz. Bu iki takıma olan kompleksi yüzünden maçları verdik.

Bruh moment öyle bir andır ki Trabzonsporlu bir teknik direktöründür ve fenerli altay bayındırın değerini yükseltmemek için uğurcanı çıkarırsın ama piyasasını iyice dibe çekersin. Durum bu

MrYılmazer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Yusuf Yılmazer
Alıntıyı görüntüle
Diyecek sözüm yok, resmen rezillik!
Öve öve bitiremediğimiz, bazılarımızın resmen taptığı takımla 3'te 0 çekip bir gol atıp döndük ve tüm dünyaya rezil olduk!
Ulan Euro 2016'da bile turnuvanın en kötü kadrosu ve çok daha iyi rakiplerle oynamıştık orda bile 2 gol atıp bir galibiyet almıştık en azından.
Fransa, Portekiz ve Almanya'nın olduğu gruptaki Macaristan bile bizden daha çok puan topladı ve onlar daha son maçlarını oynamadılar!
Fazla şımarttık, fazla pohpohladık ve sonuç. Diyebileceğim tek şey (zaman ayarlı):
üzuldek be dostum , şu zor günlerde biraz furboldan sevinseydik

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
Bruh moment öyle bir andır ki Trabzonsporlu bir teknik direktöründür ve fenerli altay bayındırın değerini yükseltmemek için uğurcanı çıkarırsın ama piyasasını iyice dibe çekersin. Durum bu
Maalesef çok üzücü, dos bölgesine rezalet oynayan okay ve kaanı koyuyorda ısrarla Taylan'ı koymuyor. Aynı uğurcan olayı gibi.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Ruh yok pres yok koşu yok pas yok az buçuk şut var işte o da mert ile irfan başka oynayan yok takımda. Bunun sebebi antifenerli şenol yüzünden
İrfan'da öyle güzel oyn görmedim ben nedense? Gol attı diye adamı göğe çıkardınız. ADamlar shaqırı yi bile çıkardılar biz gol attı diye son anda vazgeçtik çıkartmaktan.

Techno08

80+ Gold
Maalesef çok üzücü, dos bölgesine rezalet oynayan okay ve kaanı koyuyorda ısrarla Taylan'ı koymuyor. Aynı uğurcan olayı gibi.

aynen. Ayrıca kenan karaman kim? Ya ben geçen arkadaşın evine gittim daha önce lol oynamamıştım ilk defa orada oynadım ben bile katkı sağladım oyuna ilk kez oynamama rağmen ama bu kenan Karaman oyunda gözükmüyor bile hatta spiker bile bunun ironisini yaptı ama adam hâlâ ısrarla Kenan karamanı oynatıyor

Techno08

80+ Gold
İrfan'da öyle güzel oyn görmedim ben nedense? Gol attı diye adamı göğe çıkardınız. ADamlar shaqırı yi bile çıkardılar biz gol attı diye son anda vazgeçtik çıkartmaktan.

kim güzel oynadı ki zaten? Adamlar koşmuyor yürüyor. Diğer takımları izliyorum adam tek başına gidiyor alıyor topu depar atıyor bizde yok öyle bir şey

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
kim güzel oynadı ki zaten? Adamlar koşmuyor yürüyor. Diğer takımları izliyorum adam tek başına gidiyor alıyor topu depar atıyor bizde yok öyle bir şey
mert müldürün hakkını yeme bence

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
aynen. Ayrıca kenan karaman kim? Ya ben geçen arkadaşın evine gittim daha önce lol oynamamıştım ilk defa orada oynadım ben bile katkı sağladım oyuna ilk kez oynamama rağmen ama bu kenan Karaman oyunda gözükmüyor bile hatta spiker bile bunun ironisini yaptı ama adam hâlâ ısrarla Kenan karamanı oynatıyor
Vallahi yazık ya, kenan denen oyuncuyu 2 maç oynattı. Bu maçta sonradan soktu hiç bir katkı vermediği halde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,522
Üyeler
157,244
Son üye
Sorumacevaparıyorum
Top Bottom