Neler Yeni

Türkiye'de 1 günlük milli yas ilan edildi!

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,307
İsim
Ahmet Sevinç
artık hergün milli yas ilan edilir zırt pırt

Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Talha Açıkgöz
ülkede çok cahil insan var lan olum şöyle şeyleri büyütmeyin lan uluslararası ilişkiler için normal şeyler bunlar he tabi haklı olduğunuz nokta var kendi vatandaşına değer vermeyip başkası için yas ilan etmesi fln haklısınız ama büyütülecek bir şey görmedim ortada dediğim gibi uluslararası ilişkiler için normal bunlar

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Ad
ülkede çok cahil insan var lan olum şöyle şeyleri büyütmeyin lan uluslararası ilişkiler için normal şeyler bunlar he tabi haklı olduğunuz nokta var kendi vatandaşına değer vermeyip başkası için yas ilan etmesi fln haklısınız ama büyütülecek bir şey görmedim ortada dediğim gibi uluslararası ilişkiler için normal bunlar
Vay mantıklı

KAANT10X

80+ Bronze
Bu konu hakkında düşünceleriniz neler, sizce
doğru bir karar mı? Sorusu bence yanlış bir soru ilk olarak buradaki elemanların fikrinin bir önemi yok ikincisi diplomasi mefhumu hakkında fikirleri yok.

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Ad
Bu konu hakkında düşünceleriniz neler, sizce
doğru bir karar mı? Sorusu bence yanlış bir soru ilk olarak buradaki elemanların fikrinin bir önemi yok ikincisi diplomasi mefhumu hakkında fikirleri yok.
Profile savaş aracı vb olunca pasif olarak zeka mı artıyo abi

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,547
İsim
Cengiz
bagzi seyleri anlamak icin zeka seviyeniz yetmiyor malesef sizi suclayamam
Aynen Kanka
  • 23px-Flag_of_Australia_%28converted%29.svg.png
    Avustralya
  • 23px-Flag_of_Canada_%28Pantone%29.svg.png
    Kanada
  • 23px-Flag_of_Europe.svg.png
    Avrupa Birliği
  • 21px-Flag_of_Israel.svg.png
    İsrail
  • 23px-Flag_of_Japan.svg.png
    Japonya
  • Amerikan Devletleri Örgütü
  • 23px-Flag_of_Paraguay.svg.png
    Paraguay
  • 23px-Flag_of_the_United_Kingdom_%283-5%29.svg.png
    Birleşik Krallık
  • 23px-Flag_of_the_United_States.svg.png
    ABD
  • 23px-Flag_of_New_Zealand.svg.png
    Yeni Zelanda
Gibi Ülkelerin Terör Örgütü Olarak Gördüğü Ve Bu Ülkeleri Geç Konserde Yüzlerçe Çocuk Ve Masum Sivilleri Katleden Bir Kuruluşun Liderini Katil Olarakta Terörist Olarakta Bir Farkı Yoktur

Bana Göre

Pkk = Hamas

Öcalan = Haniye

İkisininde Bir Farkı Yok İkiside Masum Canları Öldüren Örgüttür Pkk Sadece Bir Benzetmedir Konu İle Alakası Yoktur

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Aşağıdaki resimdeki kişinin ölümü sebebiyle yarın için tüm ülkede 1 günlük ''milli'' yas ilan edildi. Bu konu hakkında düşünceleriniz neler, sizce doğru bir karar mı?

bakın kınarsınız , taziye bildirirsiniz bildirmezsiniz ama milli yas milli olaylar içindir ve bu olay ne kadar önemli olursa olsun milli değildir ve milli yas ilan edilmesi saçmadır kabul edilemezdir.
genel fikrimi belirtmek istiyorum.
Hamas o bölgede olmalı ve filistin olmalı bence çünkü israil ne kadar bölük olursa o kadar iyi olacaktır bizim için çünkü orta doğuda kimse bir toprağı alınca durmadı bunun sonu bize patlar bu yüzden o coğrafyanın bence bölük kalması bizim için en iyisidir.Ancak sivil katliamlarını kınıyorum o kadar değil.

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
746
İsim
Bahadır
Aynen Kanka
  • 23px-Flag_of_Australia_%28converted%29.svg.png
    Avustralya
  • 23px-Flag_of_Canada_%28Pantone%29.svg.png
    Kanada
  • 23px-Flag_of_Europe.svg.png
    Avrupa Birliği
  • 21px-Flag_of_Israel.svg.png
    İsrail
  • 23px-Flag_of_Japan.svg.png
    Japonya
  • Amerikan Devletleri Örgütü
  • 23px-Flag_of_Paraguay.svg.png
    Paraguay
  • 23px-Flag_of_the_United_Kingdom_%283-5%29.svg.png
    Birleşik Krallık
  • 23px-Flag_of_the_United_States.svg.png
    ABD
  • 23px-Flag_of_New_Zealand.svg.png
    Yeni Zelanda
Gibi Ülkelerin Terör Örgütü Olarak Gördüğü Ve Bu Ülkeleri Geç Konserde Yüzlerçe Çocuk Ve Masum Sivilleri Katleden Bir Kuruluşun Liderini Katil Olarakta Terörist Olarakta Bir Farkı Yoktur

Bana Göre

Pkk = Hamas

Öcalan = Haniye

İkisininde Bir Farkı Yok İkiside Masum Canları Öldüren Örgüttür Pkk Sadece Bir Benzetmedir Konu İle Alakası Yoktur
israilin onyillardir filistindeki vatandaslara yaptigi zulum iskence vs. tamamen legal olagan bir durum dimi evine malina cocuklarina el koyma ibadet ederken ustune kanalizasyon suyu bosaltma sesi cikani oldurme bunlari yapmalarinda hicbir sikinti yoktu ama onlar ayaklaninca ehe ehe bunlar terorist ehe konseri bastilar ehe cocuklari oldurduler (cocuk yada silahsiz sivil oldurmediler bu arada) hamas terorist aga sessiz kalip iskence gormeliydiler israil cok yasa yahudiler benim kardesim ne yapsalar haklilar cart curt dimi

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,547
İsim
Cengiz
israilin onyillardir filistindeki vatandaslara yaptigi zulum iskence vs. tamamen legal olagan bir durum dimi evine malina cocuklarina el koyma ibadet ederken ustune kanalizasyon suyu bosaltma sesi cikani oldurme bunlari yapmalarinda hicbir sikinti yoktu ama onlar ayaklaninca ehe ehe bunlar terorist ehe konseri bastilar ehe cocuklari oldurduler (cocuk yada silahsiz sivil oldurmediler bu arada) hamas terorist aga sessiz kalip iskence gormeliydiler israil cok yasa yahudiler benim kardesim ne yapsalar haklilar cart curt dimi
Öldürmediler Mi Lan Ölen Sanatçı Silahlı Mıydı Kadın Sen Ne Anlatıyon Cahil Herif Beynin Yıkanmış Senin Acıyorum Sana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,882
Üyeler
156,988
Son üye
Bubblicious
Top Bottom