Neler Yeni

Turknet 35mbps den 75 mbps ye çıkma

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,620
İsim
Heath Ledger
daha geçen haftaya kadar altyapım 35 mbps destekliyordu. bugün baktığımda 75 mbps ye yükselmiş. 10₺ fark ile 35 mbps olan internetimi 75 mbps ye çıkartmayı düşünüyorum. ancak internette bazı kişilerin bu yükseltme sonucunda hiçbir hız artışı olmadığını okudum. sizce ne yapmalıyım?

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bende bu durumu yaşadım. Arıza kaydı bıraktım aynı gün çözüldü.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Problem çıksa bile itetişim ile çözülüyor hocam arttırın.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
35mbps kötü bir hız değil, günlük kullanımda fazla fark etmez. Büyük oyunları sık sık indiriyorsan veya filmleri hd indirip izliyorsan işine yarayabilir. Genel zamanda da fena olmaz ama insanoğlu hep açgözlüdür 35 ile sıkıntın yoksa paran neden cebinde kalmasın ki?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ömer
daha geçen haftaya kadar altyapım 35 mbps destekliyordu. bugün baktığımda 75 mbps ye yükselmiş. 10₺ fark ile 35 mbps olan internetimi 75 mbps ye çıkartmayı düşünüyorum. ancak internette bazı kişilerin bu yükseltme sonucunda hiçbir hız artışı olmadığını okudum. sizce ne yapmalıyım?
Zevkler tartışılmaz, karar sizin.

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Bu Türknetin pazarlama stratejisi. Alt yapın ilk başta 100 mbs ve üstü desteklemiyorsa sana direk 35 mbs lik paket öneriyor ve üstüne 10 tl fark ile alt yapının desteklediği hıza kadar hizmet sunuyor. Sendeki durum 75 olarak destek gösterdiği için sana ilk başta 35 mbs önermiş sonrasında 10 tl fark ile 75 mbs ye yükseltmeni istiyor

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,620
İsim
Heath Ledger
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
35mbps kötü bir hız değil, günlük kullanımda fazla fark etmez. Büyük oyunları sık sık indiriyorsan veya filmleri hd indirip izliyorsan işine yarayabilir. Genel zamanda da fena olmaz ama insanoğlu hep açgözlüdür 35 ile sıkıntın yoksa paran neden cebinde kalmasın ki?
geforce now kullanıyorum.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
geforce now kullanıyorum.
Sizin bileceğiniz şey kararınıza karışmak değil niyetim ama Game+ sitesi 1080p 60fps optimum performans için 25mbps öneriyor, halihazırda yeterince hızlı bir internetiniz var. Betanız varsa da isterseniz sunucuların herkes açılmasını bekleyip yeterli olup olmadığını test edip yetersiz bulursanız da yükseltebilirsiniz. Veya şimdi yükseltmek de bir seçenek ben sadece sizin için fark yaratmayacaksa paranız cebinizde kalsın dedim, yine de hızınızın 2 katının üstüne çıkacağını düşünürsek kârlı bir yükseltme olur. Keyifli oyunlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,599
Üyeler
154,259
Son üye
patates canavarı
Top Bottom