Neler Yeni

Yardım Turknet kendini bozdu!!! Yeni sağlayıcı önerisi???

TyphoS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Serhat Öner Özkul
26 gündür gelmelerini mi bekliyorsunuz yoksa talep mi oluşturdunuz gigafiber için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ediyor...

Ben başvuru yaptığım gün aradılar 1 saat sonra.
Sizin iyi bir hizmet almanıza sevindim hocam ama ben alamadım. 26 gündür bekliyorum ve bekleyen tek kişide ben değilim.

Yazmayı unutmuşum ayın 1inde gigafiber geçiş başvurusu yaptım. Kurulum bekliyorum. Altyapının gelmesini değil yani yanlış anlaşılmasın. Altyapı var her şey hazır. Sadece apartmanın girişindeki kutudan daireme kablo çekilecek. Bunun için 26 gündür bekliyorum.

Son düzenleme:

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Selamlar. 2 3 yıldır Turknet kullanıyorum. Ama 3 aydır kan ağlatıyor. Sık sık kesiliyor ve sürekli şikayet ediyorum. Düzelttik diye geri dönüş alıyorum ama gene kesinti devam ediyor. Haliyle artık sıkıldım. Yeni internet sağlayıcı önerileriniz nelerdir? İstanbul'dayım...
aynı sorun
5 yıl turk telekom kullandım 5 kere anca kesilmiştir
4 aydır falan turk net kullanıyorum 5-10 kere kesilmiştir herhalde

ahmetbirs

80+ Bronze
Selamlar. 2 3 yıldır Turknet kullanıyorum. Ama 3 aydır kan ağlatıyor. Sık sık kesiliyor ve sürekli şikayet ediyorum. Düzelttik diye geri dönüş alıyorum ama gene kesinti devam ediyor. Haliyle artık sıkıldım. Yeni internet sağlayıcı önerileriniz nelerdir? İstanbul'dayım...
Hocam turknetten internetimi comnete taşıdım sorunsuz problemsiz kullanıyorum şuan vdsl bağlantısı ile bir göz gezdirmeni tavsiye ederim ben ön yargılı bir biçimde yaklaştım ama hiç sorun yaşamadım, aklına yatarsa kodum ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsin CMT837PWP

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA
Hocam turknetten internetimi comnete taşıdım sorunsuz problemsiz kullanıyorum şuan vdsl bağlantısı ile bir göz gezdirmeni tavsiye ederim ben ön yargılı bir biçimde yaklaştım ama hiç sorun yaşamadım, aklına yatarsa kodum ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsin CMT837PWP
Biraz araştırıcam. Bakalım olursa kodu kaydettim.

Top Bottom