Neler Yeni

Çözüldü✓ Tv onerebilirmisiniz ?

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Yusuf Kaplan
bunun samsungda muadili q70 veya q80 dir sen giriş seviyesi qled almışsın senin cihazdan iyidir bu q60 çünkü edge led bu direct full array led
Olabilir. Tcl hakkında fikrim yok. Belirtmiştim önceki yorumda. Aldığım zamanda da iyi di aldığım ürün. Ve çok özellik yerine uzun süre kullanım için Samsung tercih etmek istedim. Tv de daha bilgili kişiler daha net fikir sunabilir. Aldığım ürünü önerdim sadece.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
bunun samsungda muadili q70 veya q80 dir sen giriş seviyesi qled almışsın senin cihazdan iyidir bu q60 çünkü edge led bu direct full array led

peki sizce bu model alınır mı? ?

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
25k ya kadar samsung da qled tv varmı acaba ? samsungun smart wiew özelliğini kullanmak istiyorumda.

bide hangisi sizce ?

hocam samsung'da min 28-29 bin fiyatlra çıkmanız lazım qled için onun haricinde c728 model olarak 645 ten üsttür

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
burak
lg nano tv kullanıyorum tavsiye ederim sihirli kumandası falan çok kullanışlı bir göz at derim

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
hocam samsung'da min 28-29 bin fiyatlra çıkmanız lazım qled için onun haricinde c728 model olarak 645 ten üsttür
ptt avm ye güvenemiyorum hocam ya satıcıda bi garip tv de eski trendyoldan trendyol satıcılı yeni tv almak model farkının etkisini kapatırmı ?

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
Samsung a bakıcam qled için ve TCL türkiyede yavaş yavaş popülerleşen bir marka. yurtdısında çok popüler
TCL amerikada 1 numaradır dünyada ise 2. sıradadır

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Görkem Çağan
ptt avm ye güvenemiyorum hocam ya satıcıda bi garip tv de eski trendyoldan trendyol satıcılı yeni tv almak model farkının etkisini kapatırmı ?
satıcı konusunda bişey diyemem güvenilir bi satıcıdan almak istiyorsan mağaza fiyatlarına bakabilirsin çünkü mağazalarda ek indirim alabiliyorsun fiyat vs. ama fiyat isterken falan dikkat et kasko geçirmesinler 2 yıl teknosa da çalıştım bu söz ettiğim sadece teknosa içinde geçerli değil aynısı vatan ve media içinde geçerlidir indirim isterler ama indirimi kaskoyla doldururlar ondan mağazadan alırken bu konulara dikkat et onun haricinde TCL-LG-SAMSUNG gibi markalardan şaşma onvodur vesteldir falan bunlara yönelmeni pek önermem internetten şuan kurumsal olarak alabilceğin en iyi cihaz c645 gözüküyor pttavmden almicaksan

Arphium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Avcu
2 ay önce bunu aldım.Gayet güzel.
Screenshot_2024-05-21-15-39-49-294_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
satıcı konusunda bişey diyemem güvenilir bi satıcıdan almak istiyorsan mağaza fiyatlarına bakabilirsin çünkü mağazalarda ek indirim alabiliyorsun fiyat vs. ama fiyat isterken falan dikkat et kasko geçirmesinler 2 yıl teknosa da çalıştım bu söz ettiğim sadece teknosa içinde geçerli değil aynısı vatan ve media içinde geçerlidir indirim isterler ama indirimi kaskoyla doldururlar ondan mağazadan alırken bu konulara dikkat et onun haricinde TCL-LG-SAMSUNG gibi markalardan şaşma onvodur vesteldir falan bunlara yönelmeni pek önermem internetten şuan kurumsal olarak alabilceğin en iyi cihaz c645 gözüküyor pttavmden almicaksan
C645 siparişini verdim hocam gelince incelemesini yaparım belki.

teşekkürler öneriler için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,204
Üyeler
142,870
Son üye
Burcu0635
Top Bottom