Neler Yeni

Twitch-Youtube İşler Karışıyor!

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Twitch'te son günlerde konuşulanları biliyorsunuz. Youtube "Katıl" ile de para aklanıyormuş.
,
1635678263327.png
Geçenlerde bir konu açılmıştı çocuğun bilgisayarına TeamViewer-Anydesk ile girip Steam'ine para yüklenmişti sonra hesabı banlanmıştı, büyük ihtimalle aynı olay.

En İyi Cevap
1
Twitch'te son günlerde konuşulanları biliyorsunuz. Youtube "Katıl" ile de para aklanıyormuş.

Geçenlerde bir konu açılmıştı çocuğun bilgisayarına TeamViewer ile girip Steam'ine para yüklenmişti sonra hesabı banlanmıştı, büyük ihtimalle aynı olay.
Baya iyi tezgah kurmuşlar.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK

Geçenlerde bir konu açılmıştı çocuğun bilgisayarına TeamViewer ile girip Steam'ine para yüklenmişti sonra hesabı banlanmıştı, büyük ihtimalle aynı olay.
Oyun Fatih'i de bu olayların içinde olduğu söyleniyordu sonra açıklama yaptı youtubeda ama kafam karmakarışık

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655

Anlasilan tezgahlar kurulmus h.o

KPSharingan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Berke S
Devlet tek twitch'e el atsa yetmez zaten youtube'u da bitirin süper :F::peped:

Bu kadar anlamsız bilgi kirliliği, gereksiz dramalar ve saçma sapan insanlar tarafından yönlendirilen kitleler yüzünden de her şeyin fişi normal işinde gücünde olan bizim gibi insanlara kesilicek.

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
Oyun Fatih'i de bu olayların içinde olduğu söyleniyordu sonra açıklama yaptı youtubeda ama kafam karmakarışık
Hocam çoğu yayıncıya atılmış bunu yapan ya da yapmayan

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Bu kadar büyümesi anormal değil bunu ben akladiklaridan beri biliyorum ama büyük patlayacaklar hazır olun.
Umarım dediğiniz gibi olur ve patlarlar.

Ne güzel iş, milletin kartını çalsınlar helal kazancına göz diksinler, sonra da bir güzel aklasınlar. Bazı namussuzlar da buna ortak olsun.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Umarım dediğiniz gibi olur ve patlarlar.

Ne güzel iş, milletin kartını çalsınlar helal kazancına göz diksinler, sonra da bir güzel aklasınlar. Bazı namussuzlar da buna ortak olsun.
Dark web gibi yerlerden bu büyük olaylar patladı ve tekrardan patlatıldı aynısı olucak .Haram paranın sonu illlaki olur.

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Bu kadar büyümesi anormal değil bunu ben akladiklaridan beri biliyorum ama büyük patlayacaklar hazır olun.
Hocam bu olay ne ? Anlatabilir misiniz ?
Youtuberlar Twitch yayıncılarını dolandırıyor mu ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,787
Üyeler
141,630
Son üye
ErenEfe
Top Bottom