Neler Yeni

Twitchte nasıl yükselirim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ömer Eryüksel
Arkadaşlar Merhaba Twitchte valorant yayınları yapmak istiyorum fakat izleyici sayısı 3-5 kimse gelmiyor yayınlarıma, sanal arkadaş ortamımda yok nasıl yükselebilirim yardım edermisiniz?

Juiclair0

80+ Silver
Arkadaşlar Merhaba Twitchte valorant yayınları yapmak istiyorum fakat izleyici sayısı 3-5 kimse gelmiyor yayınlarıma, sanal arkadaş ortamımda yok nasıl yükselebilirim yardım edermisiniz?
Sürekli açacaksın güzel kesitlerini tiktoğa atıp açıklamana reklamını yapacaksın zamanla damlaya damlaya göl işte...

Eclipse

80+ Bronze
Miktarı önemsiz devamlı yükselen kalite ve istikrar. Kişisel tavsiyem uzunca bir süre bir beklentin olmadan yayın yap. Gelen üç beşle sohbetini muhabbetini yap. Yayından kimseyle oyun girme. Adam seni izlesin diye uğraşıyorsun. On kişinin ikisini alıp yanına oyun oynasan düşer izleyicinin sekize. Dalgana, eğlencene bak.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,066
İsim
Oğuz Oğuz
Etkileyici başlıklar atabilirsin. Eğer sohbetin sarıyor ise IRL yayınlar yapıp kemik kitle oluşturabilirsin.

bachpassion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
bach passion
Twitchte tam 2 aydır yayın yapıyorum ingilizce, 1 ay önce abonelik butonunu açtım, 1 ay sonunda 60 galiba abonem var, gelirim 200 dolara yaklaşıyor. 3-5 izleyici geliyor diyip yabana atarsan kimse seni izlemez. O insanların senin yayınına gelmesi senin içeriğinden daha önemli. İnsanlar seni niye izlesin, neden başkası değil de sen, senin farkın ne. Ben 2 ay boyunca kimse gelmez diye yola çıkmıştım, her gelen insana özenle davrana davrana, türk misafir perverliği göstere göstere yükseliyorum, sen gelen insanı beğenmiyorsun. Vallahi ilginç.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,319
Üyeler
141,281
Son üye
Sonay Keskin
Top Bottom