Neler Yeni

tyt ayt deneme netleri

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Göktuğ Gök
Ya ben Ağustos-Eylül aylarında 49-50 net zar zor yapıyodum, bir ayda 84 nete çıktım. Şu an senin gibi 70-80 arası gidip geliyo. Birey Dershanesine gidiyorum, Birey'in denemelerde 60-70 yapıyorum ama Özdebir Türkiye Genelinde 78 yaptım. Birkaç aydır netler artmıyor, sende de aynı durum var mı?
Bende şuan böyleyim 84 nete nasıl çıktınız hocam? Denemelerden dolayı mıdır?

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ali
Bende şuan böyleyim 84 nete nasıl çıktınız hocam? Denemelerden dolayı mıdır?
Kanka eski konu bu :d mezuna kaldım. TYT'de eğer 70 netlere çıkamadıysan konu eksiğin var demektir, önce konu çalışması yap. Bu netlere ulaştıktan sonra bol deneme çözünce yavaş yavaş artıyor netler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Göktuğ Gök
Kanka eski konu bu :d mezuna kaldım. TYT'de eğer 70 netlere çıkamadıysan konu eksiğin var demektir, önce konu çalışması yap. Bu netlere ulaştıktan sonra bol deneme çözünce yavaş yavaş artıyor netler.
Bende mezuna kaldım :D 1 paragraf neti için günde 100 paragraf çözüyorum hocam. 1 ay oldu dershane ile sence şuan sıfır mış gibi başlasa yine yapılır mı? 0 değilim ama 11 net anca arttı.

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ali
Bende mezuna kaldım :D 1 paragraf neti için günde 100 paragraf çözüyorum hocam. 1 ay oldu dershane ile sence şuan sıfır mış gibi başlasa yine yapılır mı? 0 değilim ama 11 net anca arttı.
Elbette yapılır. Günde 100 paragraf çok değil mi? Günlük 20-30 çözmen yeterli olur bence.

Top Bottom