Neler Yeni

TYT - Dr.Biyoloji, VIP Fizik ve Kenan Kara Geometri Video Kitapları Alınır mı?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Başlıktaki kanalların kitapları alınır mı? Alınması yararlı mıdır? Size şöyle söyliyim. Ben arkadaşlar programlı gitmek istiyorum. Ve bunu böyle kamplarla yapmak istiyorum. Bu yüzden bu tür kitaplara yöneldim. Mert Hoca'nın kitabını aldım. İlk günü bitirdim. Güzel geçti. Kolaydı zaten ilk konu da ben yine güzel deyim güzel olsun.

Şöyle KR Akademi video ders kitapları alınır mı yararlı mıdır?

Linkler aşağıda , 3 kitap Pokus ile ile 337-75 TL (kullanılabilir nakit) TL

Rulep

80+ Gold
dr.biyoloji bana yüzeysel geldi tekrar ediyormuş gibi o yüzden aldım ama yarıda bıraktım.
vip fiziği almalısın ben memnunum
kenan kara almadım şuan geo daha bakmadım çünkü önceden geo çalışıyordum biraz temelim var direkt soru bankası falan alırım ama eğer sıfırsan bence al faydası olur

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kenan kara almadım şuan geo daha bakmadım çünkü önceden geo çalışıyordum biraz temelim var direkt soru bankası falan alırım ama eğer sıfırsan bence al faydası olur
Evet 0'ım.
vip fiziği almalısın ben memnunum
Biraz daha anlatır mısın rica etsem?
dr.biyoloji bana yüzeysel geldi tekrar ediyormuş gibi o yüzden aldım ama yarıda bıraktım.
Ya hani kamp mantığında anlatıyor ya. O tarz güzel geliyor. Almiyim mi? Başka alternatif var mı öneri?

KAANT10X

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Kenan kara video defteri falan bilmiyorum ama youtube nin en iyi geometri kanali
Dr. Biyolojiyi de izlediğim kadariyla biyolojisi kötü olanlara önermem biraz üst seviye işliyor
VIP fizik için başka şans yok youtubenin belkide en iyi fizikçisi defterini görmüştüm yararlı olur bence

Rulep

80+ Gold
Evet 0'ım.

Biraz daha anlatır mısın rica etsem?

Ya hani kamp mantığında anlatıyor ya. O tarz güzel geliyor. Almiyim mi? Başka alternatif var mı öneri?
kenanı kitabını incele aynı mantıktır büyük ihtimal hocayı beğenirsin zatende kitabı da beğendiysen al biyoloji şuan çalışmıyorum sebebi yok napcam onuda bilmiyorum
vip fizikte soruları falan güzel hazırlamış sorun varsa sor öyle cevapliyim ilk üç ünite bitti on numara kitap

KAANT10X

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Tabi şuan sizin elinizde ders kitabi var mı bilmiyorum ama biyolojide ders kitabi+boş bir deftere kısa güzel notlar ve belirlediğiniz youtube kaynagi(biosem güzel olur) birlikte gidin derim
Geometride konu anlatım kısmı zaten az bu yüzden youtubeden konuları boş bir deftere aynı okuldaki gibi yazıp gerisini soru bankasiyla halletmek daha mantıklı gibi.
Fizik benim icinde zor bu yüzden burada ne yapacağımı bilmiyorum onun için bisey söyleyemem
Konunun dışına çıktım biraz ve kafama göre tavsiyeler verdim belki işinize yarar söylemek istedim

Rulep

80+ Gold
Dr. Biyolojiyi de izlediğim kadariyla biyolojisi kötü olanlara önermem biraz üst seviye işliyor
katılıyorum biyolojiye hayatımda hiç çalışmadım hani insan 0 ım der ama bir şeyler biliyordur biyoloji de bende 0 ım demek bile fazla gelir demek o yüzden anlamamışım önerdiğin kanal var mı funda mentals düşünüyorum gibi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
on numara kitap
Bu yetti.
Geometride konu anlatım kısmı zaten az bu yüzden youtubeden konuları boş bir deftere aynı okuldaki gibi yazıp gerisini soru bankasiyla halletmek daha mantıklı gibi.
Ya bu bana zaman kaybı gibi gelir. Yani hazır yazılmış kitapta. Sizce kitabı satın almak daha iyi değil mi? Niye bu kadar alma meraklısısın derseniz Kenan Kara is the best dediniz ya. Ondan...
Mesaj otomatik birleştirildi:

@AgRonnieXx @Rulep bunlar gibi kimya kampı yapan var mı? Ve o kampın kitabı var mı?

Rulep

80+ Gold
Bu yetti.

Ya bu bana zaman kaybı gibi gelir. Yani hazır yazılmış kitapta. Sizce kitabı satın almak daha iyi değil mi? Niye bu kadar alma meraklısısın derseniz Kenan Kara is the best dediniz ya. Ondan...
Mesaj otomatik birleştirildi:

@AgRonnieXx @Rulep bunlar gibi kimya kampı yapan var mı? Ve o kampın kitabı var mı?
ben kimyada görkem şahin(benim hocam) izliyorum keyif alıyorum onu izlerken kimya adasını öneriyorlar ama çok iyi anlatamıyor bence kitap olarakta görkem şahinin kitabını aldım ama içini açıpta kullandığım pek söylenemez alacağım diyorsan 2.el 2022 basım temiz ve ucuza bulursan al 2023 var bende ama 2022 incelemiştim aklımda kaldığı kadarıyla bir değişiklik yok.boşuna 2023 e para verme ve 2023 serisini izleyeceğin için değişiklik varsa bile düzeltirsin

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
ben kimyada görkem şahin(benim hocam) izliyorum keyif alıyorum onu izlerken kimya adasını öneriyorlar ama çok iyi anlatamıyor bence kitap olarakta görkem şahinin kitabını aldım ama içini açıpta kullandığım pek söylenemez alacağım diyorsan 2.el 2022 basım temiz ve ucuza bulursan al 2023 var bende ama 2022 incelemiştim aklımda kaldığı kadarıyla bir değişiklik yok.boşuna 2023 e para verme ve 2023 serisini izleyeceğin için değişiklik varsa bile düzeltirsin
Görkem Şahin 75 TL 2023 Alınmaz mı?

Bir de neden kimya adası iyi değil sizce?

Rulep

80+ Gold
Görkem Şahin 75 TL 2023 Alınmaz mı?

Bir de neden kimya adası iyi değil sizce?
2022 oynatma listesini izledim ben bazı basit hataları vardı bağ çizerken H ve N yi tam tersi yazması lazımmış hataları kendisi söylüyor sıkıntı yokta 2023 kitabında bunları değiştirmemiş yine öyle yazmış açıkçası moralimi bozdu dedim 2022 alaydım bari 2023 te çok bir şey değiştiğini düşünmüyorum

kimya adasına bu sene bakmadım çok anlamıyordum soru çözümünden o yüzden onu tercih etmedim ama zorladığım konular var ona da bakabilirim tyt kimya bitti sayılır benim hatta 2023 ü sana satim renkli kalem kullanmadım ve çok az çözülü bastırılmamış silinebilir

Son düzenleme:

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
kimya adasına bu sene bakmadım çok anlamıyordum soru çözümünden o yüzden onu tercih etmedim ama zorladığım konular var ona da bakabilirim tyt kimya bitti sayılır benim hatta 2023 ü sana satim renkli kalem kullanmadım ve çok az çözülü bastırılmamış silinebilir
Kimya Adası'nın kampı olduğu için ve Benim Hocam şey olduğu için böyle tahtadan anlattığı için ve ben yakın sevdiğim için Kimya Adası'nı seçtim. Teşekkürler yine de teklifin için.

Napoli

80+
2022 oynatma listesini izledim ben bazı basit hataları vardı bağ çizerken H ve N yi tam tersi yazması lazımmış hataları kendisi söylüyor sıkıntı yokta 2023 kitabında bunları değiştirmemiş yine öyle yazmış açıkçası moralimi bozdu dedim 2022 alaydım bari 2023 te çok bir şey değiştiğini düşünmüyorum

Dostum biyolojide ne yaptın? Ben barış hocanın kitabını aldım ama çok yüzeysel anlatıyor gibi geldi bilmediğim kavramlardan bahsediyor hiçbir şey anlamıyorum ya.

Top Bottom