Neler Yeni

Tyt kalan sürede 2 yılık

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
2 yıl oku

bu arkadaş biraz sallamış dikey geçiş diye bi sistem var :D onu kullan 2 den 4 aktarırsın okurken tak seneye 4 yılık
siz DGS'yi kolay zannediyorsunuz sanırsam.
Ayrıca DGS denen saçma sistem kalkmalı.
2 yıllıktan 4 yıllığa geçerken bazı bölümlerde büyük zorluklarla karşı karşıya kabiliyorlar.
Özellikle kendi bölümümde bunu yaşayan birisini görmüştüm

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
Berat fatih
siz DGS'yi kolay zannediyorsunuz sanırsam.
Ayrıca DGS denen saçma sistem kalkmalı.
2 yıllıktan 4 yıllığa geçerken bazı bölümlerde büyük zorluklarla karşı karşıya kabiliyorlar.
Özellikle kendi bölümümde bunu yaşayan birisini görmüştüm
kolay ya da zor demedim o kişinin başarı eğlemi göstermesi lazım başarı ve çaba gösterirse verimini alır göstermese hay hay kendi bilir paşam

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
kolay ya da zor demedim o kişinin başarı eğlemi göstermesi lazım başarı ve çaba gösterirse verimini alır göstermese hay hay kendi bilir paşam
Dediğim gibi gene de kaldırılması lazım bence DGS denen sistemin

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
Berat fatih
Dediğim gibi gene de kaldırılması lazım bence DGS denen sistemin
bence gayet iyi ben hoş buluyorum neden mi üni ders göruyorsun o gördugun konulara o sınava girıyon miss gibi hem tyt hemde ayt otomatik 20k kurs parası vermeden hocalar anlatıyor

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bence gayet iyi ben hoş buluyorum neden mi üni ders göruyorsun o gördugun konulara o sınava girıyon miss gibi hem tyt hemde ayt otomatik 20k kurs parası vermeden hocalar anlatıyor
Peki siz hiç düşündünüz mü mesela TYT sonrasını almamış bir insan evladı mühendisliğe geçtiğinde ne yapacak mesela?
Biz bile gördüğümüz halde yapmakta zorlanırken bu insanlar bunu nasıl kavrayacak ki onu da geçtim onu kavradı hani bunun ilerisinde karmaşık dersler var onları ne kadar sindirecek?
Açıkçası 2 yıllıkların içini boşattık piyasada teknisyen kalmadı.
2 yıllıklar adam gibi olsa bence kimse DGS ile uğraşmazdı ki piyasada müh. kaynıyor ama kalifiye teknisyen yok
ben kendi alanım için konuştum.
en azından DGS bazı bölümler için kaldırılabilir.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
Berat fatih
2 yıllıklar adam gibi olsa bence kimse DGS ile uğraşmazdı ki piyasada müh. kaynıyor ama kalifiye teknisyen yok
ben kendi alanım için konuştum.
en azından DGS bazı bölümler için kaldırılabilir.
bak bu konuda çok haklısın işte özellike en son dedigin çevremdeki herkes müh okumuş adamlar artık müh degil çalışıcak teknikerler arıyolar

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bak bu konuda çok haklısın işte özellike en son dedigin çevremdeki herkes müh okumuş adamlar artık müh degil çalışıcak teknikerler arıyolar
Eğer insanlar isteyerek değil de böyle para var o var bu var diye yazarlarsa veya aile zorla yazdırtırsa olacağı buydu.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
Berat fatih
Eğer insanlar isteyerek değil de böyle para var o var bu var diye yazarlarsa veya aile zorla yazdırtırsa olacağı buydu.
elk okuyorum umarım sırf bu aptalar yüzünden meslegimin önü kapanmaz işkura girdim baktım bügün müh çok tekniker arıyan var ve kimse farkında degil müh çok teknk kazanıyor şuan :D

niye müh fazla çalışıo ve teknk lazım
talep çoksa işin parası düşüuyo bu meslekte
azsa artıyo

Top Bottom