Neler Yeni

TYT Matematik Kitap Önerisi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Temelim yok. Aktif Matematik kitabını çözdüm ( Antrenmanlarla mat gibi bir şey) Yani temeli ilk onla atıyorum sonra güçlendireceğim.

Şimdi nasıl kaynak ya da kaynaklar alayım?

Rehber Matematik 49 Günde TYT kamp videolarını izliyorum. Onun kitabını alayım mı?
Al derseniz onun kitabının yanına hangi kaynağı önerirsiniz?
Rehber Matematik'i alırsam yanına bir tane daha mı başlangıç yoksa orta bir kitap mı alayım? 345 ya da Bilgi Sarmal çok mu zor?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Rulep

80+ Gold
345 Allah'ın emridir Yks girecek her insanoğlunun çözdüğü bir kitap ayrıca kolaydan zora gidiyor hiç temelin yoksa sıkıntı olabilir biraz varsa geliştirir ben çok zorlanmadım açıkcası

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Karekök sıfır ile güzel temel atarsın
Hocam rehber matematik hakkında ne düşünüyorsunuz? Onu alıp 345/Bilgi Sarmal alayım mı?
Bilgi Sarmal pdf si buldum oryantal mı ne o teste baktım genel olarak rahat geldi. Ama bilemedim.

Rulep

80+ Gold
Hocam rehber matematik hakkında ne düşünüyorsunuz? Onu alıp 345/Bilgi Sarmal alayım mı?
Bilgi Sarmal pdf si buldum oryantal mı ne o teste baktım genel olarak rahat geldi. Ama bilemedim.
onun kitabı bende var yazın bitirmek için aldım ama çözmedim bence çokta gerekli değil gibi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
onun kitabı bende var yazın bitirmek için aldım ama çözmedim bence çokta gerekli değil gibi
Ödev falan veriyordu. Belki öğrenciyi iyi hazırlıyordur her soru tipine dedim.
Sizce ne yapayım. Karekök sıfır harbi sıfır değil mi? Çünkü aktif matematik zaten elimde.
Kısıtlı bir zaman var nasıl bir yol izlemeliyim?

Rulep

80+ Gold
Ödev falan veriyordu. Belki öğrenciyi iyi hazırlıyordur her soru tipine dedim.
Sizce ne yapayım. Karekök sıfır harbi sıfır değil mi? Çünkü aktif matematik zaten elimde.
Kısıtlı bir zaman var nasıl bir yol izlemeliyim?
345 de de yeterince soru var tyt denemesine girdiniz mi hiç matematik netleriniz nasıl karekök sıfır temeli olmayanlar için

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
345 de de yeterince soru var tyt denemesine girdiniz mi hiç matematik netleriniz nasıl karekök sıfır temeli olmayanlar için
Mat 5 6 doğru :(
Hocam doğru ama karekök 0 temel atma kitabı biliyorum ama aktif matematik var. Aktif matematik 2+2 den başlıyor tüm tyt ye kadar tabi pek soru yok içinde. Konu başına 30 40 soru falan. Hani karekök 0 çok başlangıç kitabı gibi geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam doğru ama karekök 0 temel atma kitabı biliyorum ama aktif matematik var. Aktif matematik 2+2 den başlıyor tüm tyt ye kadar tabi pek soru yok içinde. Konu başına 30 40 soru falan. Hani karekök 0 çok başlangıç kitabı gibi geliyor.
@DOGANALPASLAN

Omnissiah

80+ Bronze
Temelim yok. Aktif Matematik kitabını çözdüm ( Antrenmanlarla mat gibi bir şey) Yani temeli ilk onla atıyorum sonra güçlendireceğim.

Şimdi nasıl kaynak ya da kaynaklar alayım?

Rehber Matematik 49 Günde TYT kamp videolarını izliyorum. Onun kitabını alayım mı?
Al derseniz onun kitabının yanına hangi kaynağı önerirsiniz?
Rehber Matematik'i alırsam yanına bir tane daha mı başlangıç yoksa orta bir kitap mı alayım? 345 ya da Bilgi Sarmal çok mu zor?
Aktif mat bittiyse şenol hoca merhaba tyt mat
ikinci olarak antremanlarla yeni nesil mat

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,766
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932

Rulep

80+ Gold
aktif mat 0danmış o varsa kareköke gerek yok bence aktifi çöz bitir 345 al bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,337
Üyeler
147,867
Son üye
kloos
Top Bottom