Neler Yeni

TYT Matematik Kitap Önerisi

Rulep

80+ Gold
Bilgi Sarmal çok mu zor peki?
bilgi sarmalı ablamdan kalma buldum daha çözmedim 345 te kolaydan zora giden testler var sonra ösym geliyor bilgi sarmalından paso resimli sormuşlar orta-zor bir şeydir diye düşünüyorum bu arada aktif tytyi bitir sonra sırayla al bu sene 11sin galiba şuan konular zor değil ilerde zorlaşacak ondan boşu boşuna fazladan tyt alma

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
bilgi sarmalı ablamdan kalma buldum daha çözmedim 345 te kolaydan zora giden testler var sonra ösym geliyor bilgi sarmalından paso resimli sormuşlar orta-zor bir şeydir diye düşünüyorum bu arada aktif tytyi bitir sonra sırayla al bu sene 11sin galiba şuan konular zor değil ilerde zorlaşacak ondan boşu boşuna fazladan tyt alma
12 YİM :(

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,731
İsim
Egemen Toz
Okyanus 40 seans

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Değil abi ya 6 net yapan adam toplama çıkarmayı üslüleri bilmem ne bile bilmiyor. Ne bekliyorsunuz onlardan ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

12 misin?
Bir insandan direkt olarak başarı bekleyemezsin ki abi. Adam üstüne koya koya gidecek. 345'i bitirmiş birisi olarak söylüyorum. Temel için en ideal kitaplardan.
Antremanlarla Matematik kitabını toplama bilmeyen kişiye önerirsin. Bir insan temelim yok demesi yanlıştır zaten. Hangi denemeden 6 net yaptı onu sordun mu abi?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Değil abi ya 6 net yapan adam toplama çıkarmayı üslüleri bilmem ne bile bilmiyor. Ne bekliyorsunuz onlardan ki?
Hocam temelim sıfır üssü sıfır değil. Benim girdiğim tüm denemeler 40 sorunun 30'u ÖSYM tarzı sorulardan oluşuyordu. Zor yayın evleri idi. Hani bir ÖSYM değildi ama ağırlığı vardı o sınavların.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Bir insandan direkt olarak başarı bekleyemezsin ki abi. Adam üstüne koya koya gidecek. 345'i bitirmiş birisi olarak söylüyorum. Temel için en ideal kitaplardan.
Antremanlarla Matematik kitabını toplama bilmeyen kişiye önerirsin. Bir insan temelim yok demesi yanlıştır zaten. Hangi denemeden 6 net yaptı onu sordun mu abi?
Hangi deneme olursa olsun 6 net demek temel kavramlara bile hakim değil demek. Eğer bu adam temel kavramları bilmiyorsa 345teki klasik sorular onun hiçbir şeyine yetmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam temelim sıfır üssü sıfır değil. Benim girdiğim tüm denemeler 40 sorunun 30'u ÖSYM tarzı sorulardan oluşuyordu. Zor yayın evleri idi. Hani bir ÖSYM değildi ama ağırlığı vardı o sınavların.
Karekök sıfıra başla 5 haftada bitir. Çok çalış.
Sonra 345e geç.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hangi deneme olursa olsun 6 net demek temel kavramlara bile hakim değil demek. Eğer bu adam temel kavramları bilmiyorsa 345teki klasik sorular onun hiçbir şeyine yetmez.
Abi aynı denemeden TYT matematiği yani temel matematiği her şeyiyle zehir zemberek bilen çocuk bile 5 net yaptı. Onla aynıydık.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Denemedeki sorulara bağlı abi. 6 net çözdüğü en zor deneme olursa bende öyle yaparım.
Temel kavramlardan TYT'de maksimum 3 soru çıkıyor zaten. :D
1633199178381.png

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Denemedeki sorulara bağlı abi. 6 net çözdüğü en zor deneme olursa bende öyle yaparım.
Temel kavramlardan TYT'de maksimum 3 soru çıkıyor zaten. :D
Alıntıyı görüntüle
temel kavramı bir konu olarak mı aldın abim
345'i denesin beceremezse geçsin karekök sıfıra
ben geoda 5 net yaparken karekök sıfır kullandım.(10 soru var)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,360
Üyeler
147,873
Son üye
HypeR34
Top Bottom