Neler Yeni

Tyt Matematik Sıfırdan başlayacaklara kitap önerileri

Omnissiah

80+ Bronze
önereceğim kitaplar en temelden veya kolaydan alan kitaplar, bu kitapları çözerken mutlaka intertten o konuyu dinlemelisinizde.

İlk önerim genellikle herkesin zorlandığı matematik ile alakalı olacak.

Eğer mat netleriniz gerçekten 0 ise demekki 4 işlemde sıkıntı var veya işlem yaparken halen parmaklarınızı kullanıyor kafanızda formüle edemiyorsunuz demektir. Size önereceğim kitaplar direk dört işlemden sonra kolay sonra ortaya kadar ilerletecek seviyede olacaktır.

İlk kitaplara gelirsek, Antremanlarla matematik bende var ama çok memnun kaldığımı söyleyemem, şahsen buraya ekleyeceğim fakat diğer alternatiflere yönelmeniz bide bu alternatiflerin youtube üzerinde çözümlerine ulaşmanız çok daha kolay olacağı için ilk alacağınız kitabı dikkatli bir şekilde seçin.

İlk kitabımız Alıştırmalarla matematik kitabı olacak.
Sıfırdan Başla Alıştırmalarla Matematik Seti Şenol Hoca | 8682966127926

Şenol hoca ayrıca bu kitabı youtube üzerinden çözüm videosuyla birlikte çıkarttı, yani ben bu kitabı aldım ama tek başıma mı çözeceğim demenize gerek yok.

Bir sonraki temel başlangıç kitabı ilk adım matematik olacak.

Tonguç Akademi Matematiğe İlk Adım Kitabı ve Fiyatı - Hepsiburada

Youtube üzerinde popüler olan rehber matematik bu kitabı kampında kullandı yani alternatifleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Üçüncü kitabımız Aktif mat

Aktif Öğrenme TYT Aktif Matematik 0 dan Başlayanlara,Kitapİşler - İşler  Kitabevleri

bu kitap nispeten yeni bir kitap, 0 dan başlayanlar için iyi bir alternatif. (bende bu var)

Son kitabımız Antremanlarla matematik kitabı

Antrenmanlarla Matematik 1 Kitabı En Uygun Fiyatla Burada!

yılların meşhur kitabıydı, bende var yarısı çözülmüş ama youtube üzerinde çözümü bulunmuyor ve bu büyük bir eksi bence.

şimdi Bu kitaplardan birisi bitti ne yapacaksınız?

Kolay bir soru bankasına yöneleceksiniz, mesela şenol hoca merhaba tyt mat kitabına sahibim ve gayet başlangıç için iyi bir kitap.

Merhaba TYT Matematik Soru Bankası Şenol Hoca Yayınları | 9786057825490

ayrıca bu kitabın youtube çözümlerinin olması onu öne çıkaran özelliklerinden.

Bir diğer kitap Birey A olacak.
Birey Gelişim Serisi Matematik A Temel Soru Bankas : Amazon.com.tr: Ofis ve  Kırtasiye

Birey çok iyi bir kaynaktır olmazsa olmaz kaynakmıdır size kalmış ama bence 0-5 net olan herkesin kütüphanesinde olması gereken bir kitaptır. Sonra netleriniz yükselince b serisine geçebilirsiniz, bende bu kitap var biraz matematikte ilerleyince başlayacağım tavsiye ediyorum, hatta ikinci alacağınız kolay kaynak bu olabilir direk. Fakat youtube üzerinde çözüm bulamadım alırken göz önünde bulundurun.

Şimdi bunların üstüne bir de kolay problemler kitabı önereceğim

Şenol Hoca Çıtır Çerez Problemler Kitabı ve Fiyatı - Hepsiburada

yine şenol hocaya ait bir kitap, youtube üzerinde çözümleri var ayrıca problemlere başlangıç için ideal.

Şimdi temel attınız, pekiştirdiniz ve üst seviyeye çıktınız işte o zaman yavaş yavaş ösym tarzında sorular içeren kitaplar çözmenin vakti gelmiş demektir.

Bu seviyede bir çok kitap var o yüzden siz kafanıza esenide alabilirsiniz.

ben ilk olarak antremanlarla yeni nesil mat kitabına sahibim

ANTRENMANLARLA MATEMATİK | ANTRENMAN YAYINCILIK

içinde orta giriş sorular var ama her şeyden önce Ösym tipi yeni nesil sorular var ve o sorular kutucuk ile belirtilmiş vaziyette. Kitabın ayrıca bol miktarda soruya sahip olması ve yeni nesile alıştırması güzel bir özellik.

Olmazsa olmaz 345 mat

TYT Matematik Soru Bankası Üç Dört Beş 345 Yayınları Fiyatları

345 yayınları piyasada uzun zamandır var, ösym tipi sorular sorması ve kademe kademe zorluğu yükseltmesi gayet güzel bir özellik, bu kitabı mutlaka tavsiye ediyorum. Eğer orta ve üst seviyede iseniz bu kitap olmazsa olmaz mutlaka alın.

Bilgi sarmal

Bilgi Sarmal Yayınları TYT Matematik Soru Bankası Mehmet Karanfil

bu kitap artık orta üst seviye için. Bilgi sarmal çok kaliteli bir kaynaktır. Türkçe kitabı bende duruyor, yeni nesildir.

3D Mat

3D Yayınları TYT Matematik Soru Bankası Tamamı Video Çözümlü Kitabı

Bu kitap zor seviyede bir kaynaktır, ben tyt matı hallettim diyorsanız alın.

Ders anlatımlı olarak kesinlikle önerdiğim kaynak
Benim Hocam Yayınları 2024 TYT Matematik Ders Notları MAF Benim Hocam ( İlyas  Güneş ) Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Nasıl çalışacaksınız?

her gün belirli saatinizi ayıracaksınız
en geç 2 ayda temel kaynaklardan birini bitireceksiniz
bitirdiğiniz konuyu dinleyerek pekiştireceksiniz
seviyeniz yükselince bir üst kaynağa geçeceksiniz

Ücretsiz ders çalışma programları

TYT-AYT Sayısal Çalışma Programı 1. AY

TYT-AYT Sayısal Çalışma Programı 2. AY

TYT-AYT Sayısal Çalışma Programı 3. AY

TYT-AYT Sayısal Çalışma Programı 4. AY

TYT-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı 1. AY

TYT-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı 2. AY

TYT-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı 3. AY

TYT-AYT Eşit Ağırlık Çalışma Programı 4. AY

TYT-AYT Sözel Çalışma Programı 1. AY

TYT-AYT Sözel Çalışma Programı 2. AY

TYT-AYT Sözel Çalışma Programı 3. AY

TYT-AYT Sözel Çalışma Programı 4. AY

ayrıca size takip edebileceğiniz kanalları paylaşıyorum

Son düzenleme:

CemSultan01

80+ Bronze
teşekkür ederim antremanlarla geomtriyide eklerseniz bence daha iyi olur. hem eğlenceli bi kitap olduğu için iyi bir tavisye olur. Tekrardan teşekkür ederim :)

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,166
İsim
Turabi Çelik
Bu yaz çok önemli çünkü siz diğerlerine kıyasla bir puan geriden başlıyorsunuz o yüzden bu yaz temel atma için muhteşem bir fırsat.

öncelikle önereceğim kitaplar en temelden veya kolaydan alan kitaplar, bu kitapları çözerken mutlaka intertten o konuyu dinlemelisinizde.

İlk önerim genellikle herkesin zorlandığı matematik ile alakalı olacak.

Eğer mat netleriniz gerçekten 0 ise demekki 4 işlemde sıkıntı var veya işlem yaparken halen parmaklarınızı kullanıyor kafanızda formüle edemiyorsunuz demektir. Size önereceğim kitaplar direk dört işlemden sonra kolay sonra ortaya kadar ilerletecek seviyede olacaktır.

İlk kitaplara gelirsek, Antremanlarla matematik bende var ama çok memnun kaldığımı söyleyemem, şahsen buraya ekleyeceğim fakat diğer alternatiflere yönelmeniz bide bu alternatiflerin youtube üzerinde çözümlerine ulaşmanız çok daha kolay olacağı için ilk alacağınız kitabı dikkatli bir şekilde seçin.

İlk kitabımız Alıştırmalarla matematik kitabı olacak.
Sıfırdan Başla Alıştırmalarla Matematik Seti Şenol Hoca | 8682966127926

Şenol hoca ayrıca bu kitabı youtube üzerinden çözüm videosuyla birlikte çıkarttı, yani ben bu kitabı aldım ama tek başıma mı çözeceğim demenize gerek yok.

Bir sonraki temel başlangıç kitabı ilk adım matematik olacak.

Tonguç Akademi Matematiğe İlk Adım Kitabı ve Fiyatı - Hepsiburada

Youtube üzerinde popüler olan rehber matematik bu kitabı kampında kullandı yani alternatifleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Üçüncü kitabımız Aktif mat

Aktif Öğrenme TYT Aktif Matematik 0 dan Başlayanlara,Kitapİşler - İşler  Kitabevleri

bu kitap nispeten yeni bir kitap, 0 dan başalyanlar için iyi bir alternatif.

Son kitabımız Antremanlarla matematik kitabı

Antrenmanlarla Matematik 1 Kitabı En Uygun Fiyatla Burada!

yılların meşhur kitabıydı, bende var yarısı çözülmüş ama youtube üzerinde çözümü bulunmuyor ve bu büyük bir eksi bence.

şimdi Bun kitaplardan birisi bitti ne yapacaksınız?

Kolay bir soru bankasına yöneleceksiniz, mesela şenol hoca merhaba tyt mat kitabına sahibim ve gayet başlangıç için iyi bir kitap.

Merhaba TYT Matematik Soru Bankası Şenol Hoca Yayınları | 9786057825490

ayrıca bu kitabın youtube çözümlerinin olması onu öne çıkaran özelliklerinden.

Bir diğer kitap Birey A olacak.
Birey Gelişim Serisi Matematik A Temel Soru Bankas : Amazon.com.tr: Ofis ve  Kırtasiye

Birey çok iyi bir kaynaktır olmazsa olmaz kaynakmıdır size kalmış ama bence 0-5 net olan herkesin kütüphanesinde olması gereken bir kitaptır. Sonra netleriniz yükselince b serisine geçebilirsiniz, bende bu kitap var biraz matematikte ilerleyince başlayacağım tavsiye ediyorum, hatta ikinci alacağınız kolay kaynak bu olabilir direk. Fakat youtube üzerinde çözüm bulamadım alırken göz önünde bulundurun.

Şimdi bunların üstüne bir de kolay problemler kitabı önereceğim

Şenol Hoca Çıtır Çerez Problemler Kitabı ve Fiyatı - Hepsiburada

yine şenol hocaya ait bir kitap, youtube üzerinde çözümleri var ayrıca problemlere başlangıç için ideal.

Şimdi temel attınız, pekiştirdiniz ve üst seviyeye çıktınız işte o zaman yavaş yavaş ösym tarzında sorular içeren kitaplar çözmenin vakti gelmiş demektir.

Bu seviyede bir çok kitap var o yüzden siz kafanıza esenide alabilirsiniz.

ben ilk olarak antremanlarla yeni nesil mat kitabına sahibim

ANTRENMANLARLA MATEMATİK | ANTRENMAN YAYINCILIK

içinde orta giriş sorular var ama her şeyden önce Ösym tipi yeni nesil sorular var ve o sorular kutucuk ile belirtilmiş vaziyette. Kitabın ayrıca bol miktarda soruya sahip olması ve yeni nesile alıştırması güzel bir özellik.

Olmazsa olmaz 345 mat

TYT Matematik Soru Bankası Üç Dört Beş 345 Yayınları Fiyatları

345 yayınları piyasada uzun zamandır var, ösym tipi sorular sorması ve kademe kademe zorluğu yükseltmesi gayet güzel bir özellik, bu kitabı mutlaka tavsiye ediyorum. Eğer orta ve üst seviyede iseniz bu kitap olmazsa olmaz mutlaka alın.

Bilgi sarmal

Bilgi Sarmal Yayınları TYT Matematik Soru Bankası Mehmet Karanfil

bu kitap artık orta üst seviye için. Bilgi sarmal çok kaliteli bir kaynaktır. Türkçe kitabı bende duruyor, yeni nesildir.

3D Mat

3D Yayınları TYT Matematik Soru Bankası Tamamı Video Çözümlü Kitabı

Bu kitap zor seviyede bir kaynaktır, ben tyt matı hallettim diyorsanız alın.

Nasıl çalışacaksınız?

her gün belirli saatinizi ayıracaksınız
en geç 2 ayda temel kaynaklardan birini bitireceksiniz
bitirdiğiniz konuyu dinleyerek pekiştireceksiniz
seviyeniz yükselince bir üst kaynağa geçeceksiniz

ayrıca size takip edebileceğiniz kanalları paylaşıyorum

Eyvallah kaydettim

Rulep

80+ Gold
antremarnlarla matematikte kötü değil be
Onu incelemedim 3 kitabı var galiba hangisi kaçıncı seviyede bilmiyorum zaten kitap fiyatları uçmuş durumda temel atmak için o 3 kitap çözülecekse hiç gerek yok bence karekök 0 gayet yeterli olacaktır çokta basit bir kitap değil

CemSultan01

80+ Bronze
Onu incelemedim 3 kitabı var galiba hangisi kaçıncı seviyede bilmiyorum zaten kitap fiyatları uçmuş durumda temel atmak için o 3 kitap çözülecekse hiç gerek yok bence karekök 0 gayet yeterli olacaktır çokta basit bir kitap değil
evet fiyatları uçtu bende önceden aldım iyi ki

Omnissiah

80+ Bronze
İlk kitap 4 işlemden başlatıyor en temel
İkinci kitap tyt konularını klasik sorular ile en basit şekilde anlatıyor. 3 de türevdir integraldir bunları anlatıyor

Omnissiah

80+ Bronze
revize edeceğim

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Yeni nesil mat iyi öneri bazı konularda çok fazla soru var o sıkabilir gerisi temiz

Omnissiah

80+ Bronze
Güncelliyorum

merhaba arkadaşlar sınav vakti geldi konuyu güncelledim yeni kaynaklar eklendi artı olarak ders programı ekleyeceğim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,285
Üyeler
154,208
Son üye
aliescobar
Top Bottom