Neler Yeni

🔥İndirim Ubisoft connect indirimleri

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Bu oyun tek oynanmıyor aga tek kişilik oyun önerin varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bizdekiler silah tutmayı bilmiyor karşıdaki herifler sat komandosu anasını satayım yok böyle bir şey
valla ya adamlar bordo bereli gibi oynuyor ben daha yeni duvara metal vuruyom adamlar dibimde bitiyor sinir oldum kapadım zaten ulan bi pusayım dedim adamlar fare deliğine bile bakıyo duvarı delip öyle bakıyo içeriye sdşlfsdfk

E0q1NoX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
berkay türküm
hocam adamların binlerce saati var ben ilk kez girmişim gitmiş bana o adamı atıyor oyunun mekaniklerinde usta olmuş artık ben nabayım onlara eşleştirmesi bana biraz kötü geldi o kadar
hızlı maç adı üstünde normal

Bu oyun tek oynanmıyor aga tek kişilik oyun önerin varmı

Hocam bizdekiler silah tutmayı bilmiyor karşıdaki herifler sat komandosu anasını satayım yok böyle bir şey
Ac far cry watch dogs serileri

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,477
İsim
.
valla ya adamlar bordo bereli gibi oynuyor ben daha yeni duvara metal vuruyom adamlar dibimde bitiyor sinir oldum kapadım zaten ulan bi pusayım dedim adamlar fare deliğine bile bakıyo duvarı delip öyle bakıyo içeriye sdşlfsdfk
Böyle kapı altından kamera falan atıyorlar tam çıldırmalık

E0q1NoX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
berkay türküm
orası öyle biraz açık gözlü olmak gerek

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Ahmet
En son valhala bitirdim çok gereksiz uzundu ama içine bayağı çekiyor origins atmosferi mükemmel dövüş mekaniği çok tekrara biniyordu o biraz sıkıyordu oddesey origins'in eksiklerinin üstüne koyup yapmışlar valhala hikayesi içine çok çekti grafikler çok iyiydi fakat çok uzundu ama benim en çok beğendiğim origins bence sırayla başlayın origins oddesey valhala çok güzel oluyor
ac nin hangi oyunları r6 ve far cry var zaten

Uğur Karabulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Uğur Karabulut
orası öyle biraz açık gözlü olmak gerek
En son valhala bitirdim çok gereksiz uzundu ama içine bayağı çekiyor origins atmosferi mükemmel dövüş mekaniği çok tekrara biniyordu o biraz sıkıyordu oddesey origins'in eksiklerinin üstüne koyup yapmışlar valhala hikayesi içine çok çekti grafikler çok iyiydi fakat çok uzundu ama benim en çok beğendiğim origins bence sırayla başlayın origins oddesey valhala çok güzel oluyor
ubisoftun internet sitesiden almaya çalışırken hata alıyorum sürekli işbankası kartı nays kart papara kartı denedim ama hiçbirinde ödeme yapmıyor

rangerpd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Alperen Atılgan
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Çok büyük ac fanıyım valhalla kadar sıkıcı gereksiz uzun oyun görmedim wemoddan oyun hızını 10x yapıp bitirdim hızlandırılmış video gibi

Top Bottom