Neler Yeni

Ubisoft Connect üzerinden Ubisoft+ Servisine erişemiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Serkan Ustundag
Merhaba
Bir kaç gün önce Ubisoft+ abonesi oldum.Hatta olurken Ubisoft+ servisinin Türkiye'de düzgün çalışıp çalışmayacağından emin değildim.Çünkü ubisoft.com sitesinden ubisoft+ sayfasına eriştiğimde bu servis ülkenizde desteklenmiyor şeklinde mesaj alıyordum.Fakat youtube'da konuya ilişkin bir kaç video izledim sonrasında xbox.com'dan Ubisoft+'a abone oldum.
Bir gün falan düzgün çalıştı (Tabii Ubisoft Connect üzerinden eriştim).Bir iki oyunda indirdim. ve sorunsuz yükledim
Fakat son bir kaç gündür Ubisoft Connect'de Ubisoft+ sekmesine geldiğimde boş siyah bir ekran görüyorum.Ubisoft+ ekranı yüklenmiyor.Mağaza,Oyunlar ve Haberler sekmelerinde sıkıntı yok.
Ubisoft Connect uygulamasının cache'ini temizledim kaldırıp yeniden kurdum ama değişen bir şey olmadı.
Ubisoft+ üyesi olanlar bi zahmet erişmeyi deneyebilirler mi sorun ben de mi genel bi sorun mu var merak ediyorum.
yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.İyi oyunlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Serkan Ustundag
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba. Bugün discord'da bir çözüm buldum şöyle; Ubisoft Connect'i beta modu ile açın Oyun Kütüphanenize gidin aşağı doğru devam edin Ubisoft+ oyunlarını göreceksiniz. Normal mod'daki sorunum hala devam ediyor bu arada....

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,681
Üyeler
141,474
Son üye
fatoş çelik
Top Bottom