Neler Yeni

uçuk fantezi monitörler

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,296
İsim
Selim
şuraya hayallerinizdeki şeyleri atın da biraz da biz iç geçirelim bakarak
Evlendigim de herkesin hayal ettiği ama benim yapacağım sistem 😄 8k tepe monitör 3x de 4k 240hz monitör yanına da costum soğutmalı 5090 serisi ve o dönemin en yüksek Intel işlemcisi 👍 soğutma konusunda deneysel olacağım yani uçuk bir soğutma olacak kasayı da yapay zeka yardimiyla kendim tasarlayip yaptıracam ayrıca dışına ses geçirmez yalıtım koyacağım ki sanayi tipi fanların gürültüsü gelmesin eee yanına da bir tane hava filtresi 😄 tozu sevmeyiz.

lebron23

80+ Bronze

27 inç 4k 144hz IPS

Üzerinde KVM switch var. Yani monitöre klavye,mouse,kulaklık bağlıyorsun Displayporttayken PC'ye bağlanıyor, düğmeye basıyorsun USB-C'den macbook'a geçiyor hem görüntü alıyor macbooktan, hem macbook'u şarj ediyor hem de fareyi klavyeyi tekrar bağlamakla uğraşmıyorsun...

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Üzerinde KVM switch var. Yani monitöre klavye,mouse,kulaklık bağlıyorsun Displayporttayken PC'ye bağlanıyor, düğmeye basıyorsun USB-C'den macbook'a geçiyor hem görüntü alıyor macbooktan, hem macbook'u şarj ediyor hem de fareyi klavyeyi tekrar bağlamakla uğraşmıyorsun...
Keşke bir de yazılımları güzel olsa bana çok berbat geliyor yazılımları. Her şey güncel ve kurulu olduğu halde gelmeyen monitör yazılımı, ekran kartında kısıtlı seçenekler, Monitör yazılımında daha üst modellerde var olan özellikleri olmayan modellere koyup tıklamasını engellemiş olmaları direkt kaldırabilirlerdi bence arayüz tasarımı olarak eksikler ve Türkçe dil desteği yok ürünlerini kullanıyorum kalite olarak çok memnunum monitörümde ghosting yok bile derim ekran kartım çok sağlam ama yazılım desteği konusundan bana zayıf kalıyorlar keşke ona da el atsalar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Keşke bir de yazılımları güzel olsa bana çok berbat geliyor yazılımları. Her şey güncel ve kurulu olduğu halde gelmeyen monitör yazılımı, ekran kartında kısıtlı seçenekler, Monitör yazılımında daha üst modellerde var olan özellikleri olmayan modellere koyup tıklamasını engellemiş olmaları direkt kaldırabilirlerdi bence arayüz tasarımı olarak eksikler ve Türkçe dil desteği yok ürünlerini kullanıyorum kalite olarak çok memnunum monitörümde ghosting yok bile derim ekran kartım çok sağlam ama yazılım desteği konusundan bana zayıf kalıyorlar keşke ona da el atsalar.
gigabyte markasından mı bahsediyorsunuz acaba

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya
Aynen kankam ürünleri gerçekten çok iyi çok başarılılar ama yazılımlarından hiç hoşnut değilim.
naparsınız hocam teknoloji işte adam bir şey i yapıyor öbürünü unutuyor sinir oluyorum baya tam bu benlik derken bi bakıyorsun telefon yazılım yüzünden s3 mini oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,939
Üyeler
142,841
Son üye
pc gamer
Top Bottom