Neler Yeni

UCUZA CS:GO HESAPLARI

Woxan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Tokcan
Cs:go için ucuza temiz bir hesap arıyordum karşıma böyle bir mağaza çıktı. Ve hesap fiyatları bana uygun geldi. Ancak araştırma yaptığımda bu mağazanın
Screenshot_15.png
sahibi bir hile yazılımı sitesinin sahibi çıktı.

bu mağazadan hesap satın alanlara sorularım var.

güvenilir bir site mi? hesaplar denildiği gibi garantili mi ? hesabı satın aldıktan sonra VAC/OW BAN yeme olasılığı var mı ?

Screenshot_9.png

Serhat ''FurBauZz''

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Serhat Akdemir
Cs:go için ucuza temiz bir hesap arıyordum karşıma böyle bir mağaza çıktı. Ve hesap fiyatları bana uygun geldi. Ancak araştırma yaptığımda bu mağazanınAlıntıyı görüntüle sahibi bir hile yazılımı sitesinin sahibi çıktı.

bu mağazadan hesap satın alanlara sorularım var.

güvenilir bir site mi? hesaplar denildiği gibi garantili mi ? hesabı satın aldıktan sonra VAC/OW BAN yeme olasılığı var mı ?

Alıntıyı görüntüle
Kendiniz söylediniz hile yazılımı sitesinin sahibiymiş mantıklı mı sizce almak?

hanzos

80+ Bronze
Gamemarkt, itemci tarzı siteleri kullanmanızı öneririm. Sebebi ise sitenin sahibi zaten hile yazılımı yapıyor güvenirliği düşük. Şikayet var üzerinden şikayet varsa inceleme yapabilirsiniz. Diyelim ki hesabı gamemarkt veya itemciden satın aldınız ve karşı taraf hesabı tekrar aldığında destek talebi üzerinden para iadesi alıp karşı tarafın hesabını kapattıra biliyorsunuz.

Woxan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Tokcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamemarkt, itemci tarzı siteleri kullanmanızı öneririm. Sebebi ise sitenin sahibi zaten hile yazılımı yapıyor güvenirliği düşük. Şikayet var üzerinden şikayet varsa inceleme yapabilirsiniz. Diyelim ki hesabı gamemarkt veya itemciden satın aldınız ve karşı taraf hesabı tekrar aldığında destek talebi üzerinden para iadesi alıp karşı tarafın hesabını kapattıra biliyorsunuz.
siteler kulağa güzel geldi birazdan bakacağım.

Top Bottom