Neler Yeni

Ucuza geniş ve soğutması iyi boş kasa

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Türkcan Acar
Başta gamepower warcry düşünüyordum. Fiyat konusunda benzerlerinden ucuz ve 9 a kadar takılabilir fan yuvası vardı. Tasarım tarafında hoşuma gitmişti. 9 fanlı kasada soğutma sorunu olmaz herhalde diye düşünmüştüm fakat forumda soğutma sorunu olduğunu yazmış herkes. Bu sebepten bana başta geniş ve yüksek olmak üzere bol fanlı, (fan olması şart değil yeterki fan yuvası olsun) bir kasa önerisinde bulunursanız mümkünse f/p çok sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuanki kapsama takılı anakartın neredeyse kasanın tavanıyla sıfır. Anakartımın tepesinde kasanın üst kısmına doğru metal bir soğutma parçası yer almakta bu parçadan ötürü 3 fan takılabilen kasanın üst kısmına 1 den fazla fan takamıyorum. Yeni sıvı soğutma aldım takabilmem için kasadan 2 fan sökmem gerek buda zaten turbo ayarda aheste aheste dönen fanlarımın hepten işlev kaybına sebep olacaktır bu sebeple geniş içi büyük f/p boş kasa arıyorum.

Son düzenleme:

xspinoza

80+
Üst yorumda arkadaşın dediği gibi Dark Guardian gayet iyi kasa kendim de kullanıyorum. ARGB fan isterseniz de Pro modeline bakabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Türkcan Acar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir de bütçenin belirt kacla kac arasi uygun senin icin.İnsanlara ona göre tavsiyede bulunurlar.Ucuz dedin ama ne kdr ucuzluk arıyorsun
Ortalama bütçem 1.5k ikinci elde 1800 e cougar Panzer s buldum fakat bütçemi aştığı için henüz karar veremedim. Baya iyi bir cihaza da benziyor oysa, bütçeyi zorlayıp almalımıyım yoksa sıfırdan da bütçeme uygun var mıdır? Son olarak kasada atx anakartı takınca kasanın tavanı ile anakartın arasında az bir boşluk olmasını istiyorum bildiğiniz varsa önerirsiniz ona da bakmak isterim.

Üst yorumda arkadaşın dediği gibi Dark Guardian gayet iyi kasa kendim de kullanıyorum. ARGB fan isterseniz de Pro modeline bakabilirsiniz.
Işıklandırma önemli değil fan slotu fazla olması özellikle ilk tercihim atx anakartı takınca kasa tavanıyla arasında mesafe kalanlarda varsa daha da mükemmel olur dark guariana baktım evet ideal duruyor. Seçenek açısından başka tercihlerde alabilirim.

Bu arada hali hazırda bulunan kasam everest rampage majesty. Ondan büyük bakınıyorum. Boylamasına.

Son düzenleme:

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,347
İsim
Berkay BABUCCU
Ortalama bütçem 1.5k ikinci elde 1800 e cougar Panzer s buldum fakat bütçemi aştığı için henüz karar veremedim. Baya iyi bir cihaza da benziyor oysa, bütçeyi zorlayıp almalımıyım yoksa sıfırdan da bütçeme uygun var mıdır? Son olarak kasada atx anakartı takınca kasanın tavanı ile anakartın arasında az bir boşluk olmasını istiyorum bildiğiniz varsa önerirsiniz ona da bakmak isterim.

Işıklandırma önemli değil fan slotu fazla olması özellikle ilk tercihim atx anakartı takınca kasa tavanıyla arasında mesafe kalanlarda varsa daha da mükemmel olur dark guariana baktım evet ideal duruyor. Seçenek açısından başka tercihlerde alabilirim.

Bu arada hali hazırda bulunan kasam everest rampage majesty. Ondan büyük bakınıyorum. Boylamasına.
Benim bildigim guardian pro ve maxima v20 var. Konuyu yukarı cikartayim arkadaşlar da yardimci olurlar

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Celal Can
Cooler Master MB511 bakabilirsin. Önü full mesh ve soğutması iyi diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Türkcan Acar
O kadar olmuş mu ya, kusura bakma boş bir öneri olmuş biraz. O kadar edecek bir kasa da değil zaten. Marka şişirmesi olmuş heralde biraz.
Sağolasın yine de eskiden fiyatı makulmuş bir anda fırlamış zaten

1800'e bu canavarı alabilirsin.

Teşekkür ediyorum bakıyorum hemen.

Top Bottom