Neler Yeni

Ucuza iphone alıp alıp tamir edip satmak mantıklı mı

Berkarda

80+ Silver
çok uyguna tr cihazları var kırık falan anakart sağlam olanları tamir etsem sizce 300-500 Tl kazanır mıyım bir sürü kanal gördüm bununla ilgili konu hep açmak istedim ama açamadım

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Nedox Bey
çok uyguna tr cihazları var kırık falan anakart sağlam olanları tamir etsem sizce 300-500 TL kazanır mıyım bir sürü kanal gördüm bununla ilgili konu hep açmak istedim ama açamadım
iphone zor android olsa daha kolay

Berkarda

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iphone zor android olsa daha kolay
android 1 tane yaptım kullandım modeli hatırlamıyorum ekran değiştimi ve pil değişimi ama sonra eskidi evde bi yerlerde olması lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama hala çalışıyor

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Cihan Mert Karagöz
açabilirsen satarsın hepsi sahipli oluyor genelde yani icloud kırman lazım.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
çok uyguna tr cihazları var kırık falan anakart sağlam olanları tamir etsem sizce 300-500 TL kazanır mıyım bir sürü kanal gördüm bununla ilgili konu hep açmak istedim ama açamadım
Aldın diyelim tamir de ettin anakartta iCloud varsa cihqz elinde patlar, onu kırınca da hat tanımıyor cihaz.

melidoas6

80+ Silver
İşin eğitimini alıp teknik servis açarsanız daha çok kazanırsınız. İnstada reklam yapar tanınırsınız.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,183
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
İphone kasasını açmak bile ekipmansız zor gibi duruyor bide tamir görmüş iphone almak istemezler bence

Berkarda

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İphone kasasını açmak bile ekipmansız zor gibi duruyor bide tamir görmüş iphone almak istemezler bence
kanallarda görüyorum max 1k ekipman gerekir anakart tamir yok çünkü ve android alsam

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,183
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
kanallarda görüyorum max 1k ekipman gerekir anakart tamir yok çünkü ve android alsam
Bilgisayar olabilirde telefonda çok emin olamadım ya neden alırlar ki çok ucuza satarsan belki bütcesi olmayanlar alır sadece

Berkarda

80+ Silver
Bilgisayar olabilirde telefonda çok emin olamadım ya neden alırlar ki çok ucuza satarsan belki bütcesi olmayanlar alır sadece
bilgisayarın sadece anakart tamiri yapılabilir oda zor ekran kartı falan için yine zor yani hepsi ancak android alıp yapıcam

Top Bottom