Neler Yeni

ucuza windows key önerisi w10 home

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Arkadaşlar normalde Pro kullancısıyım ve e PTT AVM'den 20TL'lik olan pinti pinden alıyordum. Fakat Windows 10 Home kurdum ve etkinleştirme yapmak istiyorum. Çok para da vermek istemiyorum. En ucuzunu atar mısınız?

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar normalde Pro kullancısıyım ve e PTT AVM'den 20TL'lik olan pinti pinden alıyordum. Fakat Windows 10 Home kurdum ve etkinleştirme yapmak istiyorum. Çok para da vermek istemiyorum. En ucuzunu atar mısınız?
İnternetten ucuza satın aldığınız keyler güvenilir değil bu yöntemle etkinleştirebilirsiniz

arturo

80+ Silver
İnternetten ucuza satın aldığınız keyler güvenilir değil bu yöntemle etkinleştirebilirsiniz
ucuz keyde sorun yok

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,511
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Tam tersi olmasın? Keylere ulaşma yöntemleri güvenli değil ama keyler güvenli. Microsoft'tan çıkan keyler. Asıl CMD'ye kod yazarak etkinleştirdiğinizde bilgisayarınızdaki veriler açık oluşturuyor, gizlilik perdesi kalkıyor cihazınızdan.

TİTAN.

80+ Platinum
Kanka sağlam lisanstan almanı tavsiye ederim

The Semih

80+ Gold
Tanınmış sitelerden alırsan sorun yok ben bilinmiş biyerden aldım Microsoftun orjinal keyi Dijital lisans. 50 TL ye aldım 3 Yıldır hiçbir prıblem oluşmadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,958
Üyeler
156,409
Son üye
Hamza van
Top Bottom