Neler Yeni

Ülkedeki silahsız teröristler

The Semih

80+ Silver
Eskiden bu kadar ileri gidiliyormuydu bilmiyorum ama bu dönemde işler gittikçe saçmalaşıyor.Şu yorumu atanı gel vurucaksın deseler 1sn düşünürsem namertim.Atatürk döneminde kürdistan gibi kelimeleri yasaklamıştı.Kürtler ayaklanmamıştı rahatça yaşıyolardı.Atatürk öldükten sonra tekrar başladı ayaklanma(benim duyduğum bildiğim böyle).O dönemde de 2 çeşit kürt vardı.
1-yaşadığı ülkeye sahip çıkan
2-terörü destekleyip bölücük yapan.

Bunlar nasıl çıkıcak bu kafa yapısından bilmiyorum.Ayakta uyutulan bir kesim var.Ülkede kürt olduğu için başına bir iş gelen varmı cidden merak ediyorum.Nasıl bir ayrımcılık var.
Hayali ülkeniz gibi hayali ayrımcılıklarınız var bana göre.Daha çok şey yazarımda böyle konularda sakin kalamadığım için saçmalayabiliyorum.
Ülkede sandığınızdan daha fazla hain var. Son seçim sonuçlarına bakarsak ülkede büyük savaş çıksa yarısı göç edicek, savaş çıkmadan bile iltica rekoru kırdık zaten.

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Hiç şaşmaz hepsi galatasaraylı, ne kadar terör örgütü yandaşı sevicisi varsa galatasaraylı
Kaybol ******** namussuz herif
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç şaşmaz hepsi galatasaraylı, ne kadar terör örgütü yandaşı sevicisi varsa galatasaraylı
Senin gibi kanı bozuk haysiyetsizleri neden burda barındırıyorlar anlamıyorum

Son düzenleme:

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kaybol ******** namussuz herif
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin gibi kanı bozuk haysiyetsizleri neden burda barındırıyorlar anlamıyorum
Hocam geçen yurtta maç gs maçını izliyom (aylar önce) kürtler doluşmuş antalya her gol attığında sevinip kürtçe bağıyorlar arkadaşa sordum bunlar niye gs gol yiyince seviniyor diye onlar fenerli kürtler dedi yarıldım gözümde futbol fanatiği herkesin ülkeden temizlenmesi lazım ırkı şunu bunu yok trabzon dağlı ucubeler fener şehirli ucube gs gerilla beşiktaş alkolik futbol takip edip sıkıntılı olmayan bir kişi gösteremezsin

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,844
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Yalanın yağmur gibi yağdığı forumda ıslanmadan kalabilmenin adıdır Rusher hoca👏👏

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Eskiden bu kadar ileri gidiliyormuydu bilmiyorum ama bu dönemde işler gittikçe saçmalaşıyor.Şu yorumu atanı gel vurucaksın deseler 1sn düşünürsem namertim.Atatürk döneminde kürdistan gibi kelimeleri yasaklamıştı.Kürtler ayaklanmamıştı rahatça yaşıyolardı.Atatürk öldükten sonra tekrar başladı ayaklanma(benim duyduğum bildiğim böyle).O dönemde de 2 çeşit kürt vardı.
1-yaşadığı ülkeye sahip çıkan
2-terörü destekleyip bölücük yapan.

Bunlar nasıl çıkıcak bu kafa yapısından bilmiyorum.Ayakta uyutulan bir kesim var.Ülkede kürt olduğu için başına bir iş gelen varmı cidden merak ediyorum.Nasıl bir ayrımcılık var.
Hayali ülkeniz gibi hayali ayrımcılıklarınız var bana göre.Daha çok şey yazarımda böyle konularda sakin kalamadığım için saçmalayabiliyorum.
Dağdaki teröriste saygım var, fikren bölücülere saygım yok.
Dağdaki terörist bir şeye inandırılmış, bunun peşinden giden (tabii ki bunun temel sebebi cahillik) ve bunun için fedakarlık yapan birisi.
Fikren bölücüler TikTok'ta yazar X'te yazar klavyesini elinden alınca yok olur.

Bir de sağ bölücüler var, Kürt yurttaşlara bunu yazmaya sebep olan, mesela bayrak atsana ne demek? O adamın da vatandaşı olduğu ülkenin bayrağı 🇹🇷, Kürt yurttaşın da aynı şekilde.

Fikren bölücülükle de eğitim ile savaşmak lazım, o yorumu atan Kürt yurttaşın faşizmi ile herhangi bir Türkçü faşizmin farkı olduğunu düşünmüyorum.

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
Dağdaki teröriste saygım var, fikren bölücülere saygım yok.
Dağdaki terörist bir şeye inandırılmış, bunun peşinden giden (tabii ki bunun temel sebebi cahillik) ve bunun için fedakarlık yapan birisi.
Fikren bölücüler TikTok'ta yazar X'te yazar klavyesini elinden alınca yok olur.

Bir de sağ bölücüler var, Kürt yurttaşlara bunu yazmaya sebep olan, mesela bayrak atsana ne demek? O adamın da vatandaşı olduğu ülkenin bayrağı 🇹🇷, Kürt yurttaşın da aynı şekilde.

Fikren bölücülükle de eğitim ile savaşmak lazım, o yorumu atan Kürt yurttaşın faşizmi ile herhangi bir Türkçü faşizmin farkı olduğunu düşünmüyorum.
Yorumlardaki bölücü kesimin bitmesi nasıl zorsa yorumlarda ülken nerde neden ekran siyah gibi her konuyla dalga geçel velet kesimin akıllanmasıda bi okadar zor

KAANT10X

80+ Bronze
Uln bu sosyal ağlar nasıl içinize işlediyse orada birtakım içi boş fikirlerini yazan çapulculara prim veriyorsunuz. Sosyal medyada yorum yazan kürt tebasının yüzde 1 ini bile oluşturmayacak Ermenileri ciddiye alıyorsunuz. Zamanında 6-7 eylül olayları misali yalan bir gazete haberi ile Rumlara saldıran sözde milliyetçiler gibisiniz.

Uzun yıllar doğuda yaşadım hatta tam lokasyon vereyim Bağlar da bulundum. Halk ise gayet samimi tavırlar sergiledi.Tek sıkıntıları cahillikleri nedeniyle bir kısmı hariç Hdp yi gerçekten kendilerinden sanmaları. Çünkü mecliste Kürt kimliğini sadece onların taşıdığı yönünde düşünüyorlar. Pkk'nın ise ne olduğu sizden daha iyi biliyorlar. Ama pkk 2015 e kadar bölgede güçlü olduğu için üstlerine kara bir leke olarak sindi. Ama yine de hdp tabanından uzaklaştılar.

Bölgede ülkemizde çoğu insanın demokratik hakkı olduğu üzere Akp nefretleri var ki bu onların çok büyük nankör olduğunu gösterir. Özellikle merkezi yerlerde din algısı zayıf bu da haliyle sol yönelme sonucu doğuruyor. Bugune kadar hiç bir sol yönelimli parti ise ne hikmetse ciddi olarak bölgede seçim çalışması yapmıyor haliyle halk sadece solda tek kalan hdp ye oy veriyor. Akp hizmet götürmese belkide daha da vahim bir hal olacak. Ama kırsallara bakarsak Akp oyları artıyor ve akp kazanıyor ama merkezlerde durum vahim. Zaten kırsal oyları ile bakarsak büyükşehirleri bile akp alır. Ama doğunun kırsalını bilen bilir nüfus seyrektir. Bir etkisi olmaz. Yani anlayacağınız adamlar muhaliflik yapacağız diye tek seçenekleri olan partiye veriyorlar. Doğu Anadolu ise daha farklı bu dediklerimi güneydoğu için söylüyorum. Doğu Anadolu'da ise Ermeni kırıntıları bazı kesimler ciddi olarak devlete başkaldırıyor.

RusherTR

80+
Kürdüm,
Herhangi milliyetçi ırkçı faşişt ayrımcı bir düşünceye sahip değilim ancak,
sırf kürt olduğum için 2 senedir görmediğim zorbalık kalmadı zorla tutup en yüce üstün ırk türktür dedirttiler zorla,
sürekli eşek kürt diye bağırdılar rencide ettiler beni,2kişi kollarımdan tutup zorla türküm diye bağırttı..
ve daha niceleri
Kürtleri ve pkkyı en çok güçlendiren bu şovenist aptallardır.
Kim yaptı olm bunları nerde yaptılar valla çok üzüldüm kardeşim...

Top Bottom