Neler Yeni

Üniversite için valiz önerisi lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
osman konyalı
merhaba, kafamda Bütçe belirlemedim ömürlük ve f/p olsun yeter. tercihim kabin veya orta boy olması. önerilerinizi bekliyorum.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,263
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Valizi görüp de almak daha mantıklı, çarşıda satılan valizler genelde markalı valizlerden çok daha kaliteli ve uzun ömürlü oluyor. A•101 ve BİM'e de ara sıra ucuz valizler geliyor ama tercihim her zaman yerel esnaf olur. Bu konuda öndeler. Hem ucuz hem kaliteli oluyorlar, internette fiyatlar uçmuş ve ne geleceği belli değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
osman konyalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valizi görüp de almak daha mantıklı, çarşıda satılan valizler genelde markalı valizlerden çok daha kaliteli ve uzun ömürlü oluyor. A•101 ve BİM'e de ara sıra ucuz valizler geliyor ama tercihim her zaman yerel esnaf olur. Bu konuda öndeler. Hem ucuz hem kaliteli oluyorlar, internette fiyatlar uçmuş ve ne geleceği belli değil
hocam sizce kabin boy yeterli olur mu yoksa illaki orta ve üstü mü olması gerek. otobüsle gidip geleceğim için orta ve üstü yorar diye düşünüoyeum

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,263
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
hocam sizce kabin boy yeterli olur mu yoksa illaki orta ve üstü mü olması gerek. otobüsle gidip geleceğim için orta ve üstü yorar diye düşünüoyeum
Otobüsle ne sıklıkla gideceksin?

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,263
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
hocam işte tatillerde belediye otobüsyle terminale gitmek için falan. 2 aktarma yapacağım(şehirler arası) ve 3 kere belediye otobüsü kullanmam gerek.
Hee o kadar sık değil yani mesela her haftasonu ya da haftada bir iki kere gidecek olsan bir büyük boy bir de küçük boy almanı tavsiye ederdim. Şimdi bence bir tane orta boy al işini görür gibi. Ben ilk gittiğimde orta boy almıştım, zaman geçtikçe eşya çoğalıyor. Sonraları iki büyük boy kadar eşya olmuştu, gelip giderken yine orta boyu kullanıyordum. Orta boy artık küçük boy gibi bir şey oluyor.

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
gymice
Hee o kadar sık değil yani mesela her haftasonu ya da haftada bir iki kere gidecek olsan bir büyük boy bir de küçük boy almanı tavsiye ederdim. Şimdi bence bir tane orta boy al işini görür gibi. Ben ilk gittiğimde orta boy almıştım, zaman geçtikçe eşya çoğalıyor. Sonraları iki büyük boy kadar eşya olmuştu, gelip giderken yine orta boyu kullanıyordum. Orta boy artık küçük boy gibi bir şey oluyor.
24 saatlik yolu 1 sırt çantası 1 tane de halısahaya götürdüğüm el çantası ile giden ben :D

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,263
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
24 saatlik yolu 1 sırt çantası 1 tane de halısahaya götürdüğüm el çantası ile giden ben :D
Senin eşyalar

1723827734078.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
osman konyalı
hocam ben ilk gittiğim zaman ve yurttan ayrılırken babamla tüm eşyaları toplarız da. o ara tatiller de dönerken tüm eşyaları toplamak istemiyorum açıkçası :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

vallahi bana kalsa https://www.amazon.com.tr/QT-QY-Çan...&sprefix=askeri+çanta,fashion,113&sr=1-5&th=1
bunla gideceğim de annem laf yapıyor.

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
gymice
Top Bottom