Neler Yeni

Üniversite Rapor Nasıl Yazılır ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
Arkadaşlar Diş Protez okuyorum ve Üniversite Kültürü denen saçma bi ders var üniversitedeki online etkinliklere katılıp rapor haline getiricekmişiz rapor tam olarak nasıl yazılır bilmyorum yardımcı olur musunuz ?

1704188268272.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Aslı
İşte hocanın dediği o okulun başında yayınlanan takvimi takip edip sempozyum, panel vs vs neyse etkinliklere kaç sayı sınırı verdiyse katılacaksın ve raporu o katılımda ki konulardan oluşturacaksın ben yapmadım ama yapan arkadaşlarım vardı bak burda bir örneği var incele zor değil ama nasıl hazırlayacağın önemli. https://cdn.uskudar.edu.tr/uploads/...ku-ltu-ru-dersi-o-g-renci-etkinlik-raporu.pdf.
Okulunuz kurallarında bir değişiklik yoksa böyle olur.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşte hocanın dediği o okulun başında yayınlanan takvimi takip edip sempozyum, panel vs vs neyse etkinliklere kaç sayı sınırı verdiyse katılacaksın ve raporu o katılımda ki konulardan oluşturacaksın ben yapmadım ama yapan arkadaşlarım vardı bak burda bir örneği var incele zor değil ama nasıl hazırlayacağın önemli. https://cdn.uskudar.edu.tr/uploads/...ku-ltu-ru-dersi-o-g-renci-etkinlik-raporu.pdf.
Okulunuz kurallarında bir değişiklik yoksa böyle olur.
yeni gördüm okuldaydım çok teşekkür ederim

alovra

80+ Bronze
Arkadaşlar Diş Protez okuyorum ve Üniversite Kültürü denen saçma bi ders var üniversitedeki online etkinliklere katılıp rapor haline getiricekmişiz rapor tam olarak nasıl yazılır bilmyorum yardımcı olur musunuz ?

Alıntıyı görüntüle
hocam konudan alakasız ama işe nezaman başlıyorsunuz banada bi protez lazım :D

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam konudan alakasız ama işe nezaman başlıyorsunuz banada bi protez lazım :D
daha 1.5 yılım var hocam işe başlamak için tabi ustalaşmak için ayrı bir süre gerekecek o kadar bekleeyeceksiniz rezervasyon yapıyım size de 🫡

alovra

80+ Bronze
daha 1.5 yılım var hocam işe başlamak için tabi ustalaşmak için ayrı bir süre gerekecek o kadar bekleeyeceksiniz rezervasyon yapıyım size de 🫡
yapın hocam :D deneyim önemli yalnız iş öğretşyorum ha ücretsiz isterim :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,890
Üyeler
140,717
Son üye
ozan590
Top Bottom