Neler Yeni

Çözüldü✓ UĞRAŞTIRMİCAK RTX 4060 Tİ 16GB EKRAN KARTI ÖNERİSİ

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Bütçe
20.000
Evet arkadaşlar daha önceki yaşadığım olayı çoğunuz biliyorsunuz coloful marka 2 ekran kartı geçti elime 2 side arızalı en sonunda iadesini istedim. tabi 2 hafta önce 17-19k olan kartlar şuan 22k civarına çıktı.
bu resimdekilerden 1 ini düşünüyorum. 6 taksitle alacağım.
gainward 20.180TL ye geliyor 6 taksit. onun harici diğerleri vade farksız 6 taksit gösterilen tutar. sizce hangisini almam mantıklı olur ? mümkünse hepsiburadadan kendi sattığı ürünleri almaya bakıyorum bi sorun çıktığında kolayca çözebilmek için. Araştırdım ettim bu 3 kartın arasında kaldım sizce asusun 3 fanlısına 2100 tl fark vermeye değer mi 2 fanlı modele göre ? almışken 1 kere alacağım o yüzden sanki 3 fanlı almak daha mantıklı geliyor. ve fiyatlarda bi düşüş olmaz mı şu sıralar indirim felan.
kartlar.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

veya sizce hazır sistem mi beklemeliyim. şöyle birşeyde varki hazır sistemlerde genelde 8gb kullanılıyor.

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Selçuk Han Zengin
Hocam biraz bekle öneriririm. Tam olarak sistemin yeterli olur mu bilemem. Ben genel olarak takip ettiğim incehesap var oradan baya parça aldım. bayada indirimleri oluyor. cuma günü akşamları saat 22.00 da anlık bitebiliyor. gerçekten büyük indirimler oluyor. Örnek vermek gerekirse
4060ti colorfull 16 gb 15k
4070 msı gaming x. 25k
4060ti 16 gb msı gaming x 19 k 3 fanlı
7800 XT 16 gb 18 bin tl bunlar bu cuma da olan indirimler hani şuan 4060ti bi sistem önerilse 16 gb en düşük 23 falan olur... neyse benim önerim böyle siteleri takip etmek cuma günü akşamını takıp et. akşam saat 8 den sonra hngi üründen kaç adet stokla çıkacağı belirtiliyor. Birde indirim yapıyorlar ya stok 50 adet sıfır olur 1 dk sonra telrar bakıyorsun tekrardan stok var takipte kal yani...

• Beğen
Reaksiyonlar: john

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam biraz bekle öneriririm. Tam olarak sistemin yeterli olur mu bilemem. Ben genel olarak takip ettiğim incehesap var oradan baya parça aldım. bayada indirimleri oluyor. cuma günü akşamları saat 22.00 da anlık bitebiliyor. gerçekten büyük indirimler oluyor. Örnek vermek gerekirse
4060ti colorfull 16 gb 15k
4070 msı gaming x. 25k
4060ti 16 gb msı gaming x 19 k 3 fanlı
7800 XT 16 gb 18 bin TL bunlar bu cuma da olan indirimler hani şuan 4060ti bi sistem önerilse 16 gb en düşük 23 falan olur... neyse benim önerim böyle siteleri takip etmek cuma günü akşamını takıp et. akşam saat 8 den sonra hngi üründen kaç adet stokla çıkacağı belirtiliyor. Birde indirim yapıyorlar ya stok 50 adet sıfır olur 1 dk sonra telrar bakıyorsun tekrardan stok var takipte kal yani...
daha önce 15k ya colorful aldım 2 side arızalı ve incehesap çok sıkıntı bi firma o yüzden sadece bu attıklarımdan birini almayı düşünüyorum ama pahalı geliyor...

Hypery10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hakan Ali Muşlu
Kardeşim bende sıfır jelatinleri üzerinde Asus pro art RTX 4060 ti 16 gb modeli var. İstersen dolap üzerinden sana satabilirim. Kredi kartıyla taksitli alırsın. İlgilenirsen bana haber ver. Kutu faturası mevcut

• Beğen

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
16ların fiyatları çok pahalı 4070 ile neredeyse aynı paraya satılıyorlar bence değmez.

• Beğen

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
16ların fiyatları çok pahalı 4070 ile neredeyse aynı paraya satılıyorlar bence değmez.
orası öyle 4070 bakıyım dedim pny 22 bin ama çok kalitesiz. benim için kalite önemli olduğundan sanırım asus proart 3 fanlı modeli seçeceğim.

peki sizce 22.700 e asus proart mı yoksa 20.600 e msı ventus 3x mi ? ve neden ?

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
orası öyle 4070 bakıyım dedim pny 22 bin ama çok kalitesiz. benim için kalite önemli olduğundan sanırım asus proart 3 fanlı modeli seçeceğim.

peki sizce 22.700 e asus proart mı yoksa 20.600 e msı ventus 3x mi ? ve neden ?

XLR8 modeli kaliteli bir modeldir kankam soğutması çok iyi olan bir modeldir.
Asus Proart seçebilirsin ama ismi üzerinde olduğu gibi biraz daha grafik tasarıma yatkın bir modeldir.
Eğer istersen Gigabyte Gaming X modeline de bakabilirsin.

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
XLR8 modeli kaliteli bir modeldir kankam soğutması çok iyi olan bir modeldir.
Asus Proart seçebilirsin ama ismi üzerinde olduğu gibi biraz daha grafik tasarıma yatkın bir modeldir.
Eğer istersen Gigabyte Gaming X modeline de bakabilirsin.
bu indirime girmiş ama çok kalitesiz duruyor ve bundan önce colorful aldım 2 değişim yaptım kart arızalı çıktı 2 sindede o yüzden asus ve msı dan başka seçeneklere girmeyi düşünmüyorum.
sizce msı ventus 3x mi 20.600 e yoksa asus proart mı 22.700 e arada 2100 lira fark var sizce değer mi ?

bu da aklımı çeliyor şuan...

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
her ne kadar şuan pahalı olsada asus proart ı almaya karar verdim ama bikaç gün beklicem ekran kartlarında ara ara indirim oluyor. tabi indirim olanlar genelde satılmayanlar...

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Arıza neydi hocam? @john

Benim önerim Pro Art yerine Ultra modelini tercih etmek olur kartı kendim kullanıyorum bobin sesi gibi problemlerle karşılaşmadım ve gerçekten soğuk çalışıyor, sizin gibi incehesap üzerinden satın aldım.

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Arıza neydi hocam? @john

Benim önerim Pro Art yerine Ultra modelini tercih etmek olur kartı kendim kullanıyorum bobin sesi gibi problemlerle karşılaşmadım ve gerçekten soğuk çalışıyor, sizin gibi incehesap üzerinden satın aldım.
maalesef cidden artık msı yada asus dışına çıkmayacağım.
arıza videosu :

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
maalesef cidden artık msı yada asus dışına çıkmayacağım.
arıza videosu :
Ventus kötü bir kart ProArt ise bilemiyorum PNY 4070 fena bir kart değil bence hatta Ventus modelinden daha iyi olacağını söylemeliyim. :D

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Ventus kötü bir kart ProArt ise bilemiyorum PNY 4070 fena bir kart değil bence hatta Ventus modelinden daha iyi olacağını söylemeliyim. :D
ventus iyi değil biliyorum msı ın en giriş seviyesi en son ihtimal onu alacağım asusu alamaz isem ama dediğim gibi bu 2 markadan dışarı çıkmayı düşünmüyorum çünkü artık yoruldum. 2 kere aynı sorunu yaşamak cidden çok kötü. ve o kartıda çok uyguna almıştım 15k ya :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,890
Üyeler
152,132
Son üye
anadolu goblini
Top Bottom