Neler Yeni

Üniversite için tavsiyeleriniz var mı ?

şahin doğan

80+ Platinum
hocam herkes böyle tavsiye veriyorda nasıl yapabilirim örnek olarak
Üniversite çok fazla boş beleş insanlar ile dolu. Üniye sadece gelip gidenler ile takılmasan yeter.

• Beğen
Reaksiyonlar: xipl

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
yani kısaca kızdan kıza atlayan insanlarda değilde idealları olan kitap okuyan bana bir şey katabilecek genel kültürü yüksek insanlarla takıl diyorsun
evet

• Beğen

şahin doğan

80+ Platinum
yani kısaca kızdan kıza atlayan insanlarda değilde idealları olan kitap okuyan bana bir şey katabilecek genel kültürü yüksek insanlarla takıl diyorsun
Gibi gibi

• Beğen

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
bende uludağ ekonometri okucam kitap önerisi yaptım diğer konunda

• Beğen

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga
Okulu uzatacak mısın, yoksa uzatmadan mı bitirmek istiyorsun? Ona göre bir şeyler söyleyelim.

• Beğen

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga
tam tersi aslında derslere önem verip erkenden bitirmek istiyorum
Günlük derslerin ilerlemesiyle paralel tekrar ve varsa uygulama yapman çok faydalı olur. Ders çalışmak için sınavları beklemen doğru değil. Bu ayrıca daha düzenli aktivitelere katılmanın da bir parçası. Üniversitenin verdiği serbestlik duygusunu bastırıp yapman gerekenleri unutmaman gerekli.

Boş zamanlarında arkadaş çevrene ve kişiliğine uygun aktivitelere katılman üniversite sonrası insan ilişkilerinde çok faydalı olacaktır. Artık lisede değilsin ve bazı sorunları tek başına çözmen gerektiği bir döneme giriyorsun. Ayrıca en güzel yılların olmasından sebep eğlenmeyi kesinlikle bir kenara koyma. Okuldan ayrıldığında keşke şunu da yapabilseydim dememelisin. Çünkü bu yılları tekrar yaşama şansın olmayacak.

Bunlar haricinde söylenecek şeyler kısıtlı. Tamamen kendi kişiliğin ve yapmak istediğin şeylerle alakalı. En net ifadeyle dengeli bir şekilde bu yılların tadını çıkar diyebilirim.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,551
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Bu nasıl tavsiye böyle 😡
Nasıl tavsiye verecekti adam?Büyük şehirlerdeki gece hayatını bilmiyorsun sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam nikah olmadan el ele tutuşmak, sarılmak vs. de zinaya girer.
İhtiyacı varsa yapsın adam kanka kısıtlamayın milleti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siyasi olaylara karışmayın hocam hiç bir partiyi övmeyin gömmeyin sağcılar solcular hala kol geziyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,969
Üyeler
155,658
Son üye
Bukalemun58
Top Bottom