Neler Yeni

Upload hızımla yayın mümkün mü ?

fzdemir8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan Özdemir
Merhaba arkadaşlar turknet ile anlaşma yaptım yakın 2-3 sonra geçişlerim sağlanacak geçenlerde de bir konumda bahsetmiştim şimdi aldığım upload 3mbps denilmişti bu upload ile yayın yapmak mümkün mü ? Eğer mümkün olmazsa upload hızımı arttıracağım sanırım turknet upload konusunda yüksek hızlar verebiliyor...

ygkn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Yağız Gölge
3 MBPS ile rahat rahat yayın yapacağınızı sanmıyorum, en az 5 MBPS gerekli.

fzdemir8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 MBPS ile rahat rahat yayın yapacağınızı sanmıyorum, en az 5 MBPS gerekli.
Evet bende bunu düşünüyorum Turknet geçişim sağlandığında paketi arttıracağım burada daha çok sorum acaba turknette 5mbps veya üstü hızlara alabilir miyim upload konusunda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mustafa Arıyer
Evet bende bunu düşünüyorum Turknet geçişim sağlandığında paketi arttıracağım burada daha çok sorum acaba turknette 5mbps veya üstü hızlara alabilir miyim upload konusunda.
şuan upload 5mpbs veriliyor eğer yapa alt yapısındaysan 100/100alabilirsin eğer altyapın yapa değil ise hiç bulaşma kurulum hizmet bedeli diye insanları dolandırıyorlar dikkat et

Bestistaken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Ferid Mammadov
Sohbet yayını yapıla bilir ama hem oyun hem yayın sıkıntılı olur en az 5mbps gerekir

fzdemir8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan Özdemir
Aynı sitede oturduğum yan binada arkadaşım var arkadaşlar kendisi 35mbps lik paket aldı uploadı 4 ancak 35mbps download alıp 6-7mbps upload alıyor ve sanırım YAPA altyapısı da mevcut oturduğum yerin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Yusuf Yenibaş
Ben Türknetteyim şuan 5.60 civarı uploadım var Temmuz sonu geri düşecek sanırım ama dolandırıldığımı hatıralmıyorum.

fzdemir8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan Özdemir
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mustafa Arıyer
Nasıl dolandırıyolar anlatır mısın?
hizmet istemediğim halde kurulum hizmet bedeli isteniyor hatta konu bile açmıştım ücretlerini ödemedim hala tüketici hakem heyetine başvuracağım

Merhaba arkadaşlar turknet ile anlaşma yaptım yakın 2-3 sonra geçişlerim sağlanacak geçenlerde de bir konumda bahsetmiştim şimdi aldığım upload 3mbps denilmişti bu upload ile yayın yapmak mümkün mü ? Eğer mümkün olmazsa upload hızımı arttıracağım sanırım turknet upload konusunda yüksek hızlar verebiliyor...
En yüksek hızı al ilerde bulut sisteme geçince sıkıntı yaşamassin

fzdemir8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan Özdemir
Anladım arkadaşlar teşekkürler umarım Turknette 5mbps ve üstü upload hızları mümkündür konuşacağım tekrar türknete geçiş yaptıktan sonra kurulum vs. istemedim çünkü kendi modemim var direk geçiş yapıp kullanacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En yüksek hızı al ilerde bulut sisteme geçince sıkıntı yaşamassin
Bulut sistemi ne oluyor ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,681
Üyeler
153,270
Son üye
Teorama