Neler Yeni

Ürün İade Değişim Hakkı Hakkında

Iberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ayberk
Merhabalar elimde gigabyte g24f 2 monitörü vardı lakin üründe sonradan ölü piksel artması sonrası ürünümü garantiye yolladım itopyadan almıştım direkt yetkili servise yolladım. Ürüne iade değişim belgesi vermişler lakin değişimde yetkili stok yok diyor iade olacak veya size gamebooster monitör verebiliriz diyor başka yokmuş ellerinde dediğine göre iade olursada bana fatura ücretini vereceklermiş ama bu benim işime hiç gelmiyor sanırım en son kanunda yakın zamandaki bir fiyat baz alınacağı veya onun gibi bir şey yazmıyormuydu çok fazla enflasyondan dolayı yardımcı olabilecek var mı ?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,126
İsim
Emre siyah

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Halil Karagöz
Merhabalar elimde gigabyte g24f 2 monitörü vardı lakin üründe sonradan ölü piksel artması sonrası ürünümü garantiye yolladım itopyadan almıştım direkt yetkili servise yolladım. Ürüne iade değişim belgesi vermişler lakin değişimde yetkili stok yok diyor iade olacak veya size gamebooster monitör verebiliriz diyor başka yokmuş ellerinde dediğine göre iade olursada bana fatura ücretini vereceklermiş ama bu benim işime hiç gelmiyor sanırım en son kanunda yakın zamandaki bir fiyat baz alınacağı veya onun gibi bir şey yazmıyormuydu çok fazla enflasyondan dolayı yardımcı olabilecek var mı ?
Yakın zamandaki bir fiyat niye alınsın ? Sen o fiyattan mı aldın ? Fatura ücretini verir işte sana

Iberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ayberk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamam bana o zaman başka daha iyi bir monitör versin o zamanki fiyatıyla arasında ne kadar fark varsa vereyim ? Tüketici niye mağdur olmak zorunda ?
internette stokları var gözüküyor aynısını talep edemiyor musun?
Yok diyor

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,126
İsim
Emre siyah
Tamam bana o zaman başka daha iyi bir monitör versin o zamanki fiyatıyla arasında ne kadar fark varsa vereyim ? Tüketici niye mağdur olmak zorunda ?

Yok diyor
saçma web stoğunuzda gözüküyor aynısını istiyorum deyin

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Mert Kirazlı
eğer para iadesi veya ürün değişiminde ikisindede zararlı çıkıyorsan stokları bekle aynı monitörü al derim

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Halil Karagöz

Yok diyor
Muadil ürün göstermişler beğenmemişsin hocam. Onlara diyeceksin başka muadil ürününüz var mı diye

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Berkay
Ürün değişiminde muadili ya da daha üst versiyonunu vermeliler gamebooster çok muadil ürün gibi durmuyor

Iberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ayberk
Muadil ürün göstermişler beğenmemişsin hocam. Onlara diyeceksin başka muadil ürününüz var mı diye
Gamebooster neresi muadil paneli farklı hz i farklı ? Daha düşük ürünü kabul edip zarara ben neden giriyorum ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan ki değerini neden versinler ki fatura da ne odediysen o ücreti iade ederler diye tahmin ediyorum
Öyle söylüyorlar zaten ama bu kadar enflasyonist bir ülkede mantıklı mı ? O zaman muadili veya mislini verecek

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Halil Karagöz
Gamebooster neresi muadil paneli farklı hz i farklı ? Daha düşük ürünü kabul edip zarara ben neden giriyorum ?
1 Burda gamebooster diyorsun biz modelini bilmiyoruz paneli farklı hz i farklıysa konunu ona göre düzenlemeni tavsiye ederim. 2 ürünü faturanda kaç paraya aldıysan o kadar ödeme yaparlar adam sana güncel fiyatını neden yatırsın. 3 bu adamların muadil ürününü beğenmediğini muadil olmadığını düşünüyorsan adamlara bir daha danış rica et kararlarını beğenmediysen tüketici haklarına danış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,971
Üyeler
155,498
Son üye
kckdgknis
Top Bottom