Neler Yeni

Ürün İade Değişim Hakkı Hakkında

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Musa Topçu
Muadil ürün göstermişler beğenmemişsin hocam. Onlara diyeceksin başka muadil ürününüz var mı diye
Gamebooster ile gigabyte ı bir tutmuşsun kusurlu ürün satmadan önce düşüneceklerdi

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Halil Karagöz
Gamebooster ile gigabyte ı bir tutmuşsun kusurlu ürün satmadan önce düşüneceklerdi
Teknoloji dünyasında ürünler teknik özelliklerle ölçülür marka ile değil. + Bu durum satıcının elinde olduğu durumlarla da alakalıdır.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Burak
Gamebooster neresi muadil paneli farklı hz i farklı ? Daha düşük ürünü kabul edip zarara ben neden giriyorum ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle söylüyorlar zaten ama bu kadar enflasyonist bir ülkede mantıklı mı ? O zaman muadili veya mislini verecek
Parasını al istersen yada muadil yada mislini iste karar senin açıkçası

xTURANN

80+ Silver
Değişim çıktıysa yani ürün kusurluysa, sana muadilini ya da üstünü vermesi gerekli. Muadilinin özelliklerini yaz bakalım. Ürün kodunu versen bile olur. Marka odaklı bakmak son derece yanlış. Kaldı ki Gamebooster'ın da galiba F/P Monitörleri vardı diye hatırlıyorum.

Iberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ayberk
1 Burda gamebooster diyorsun biz modelini bilmiyoruz paneli farklı hz i farklıysa konunu ona göre düzenlemeni tavsiye ederim. 2 ürünü faturanda kaç paraya aldıysan o kadar ödeme yaparlar adam sana güncel fiyatını neden yatırsın. 3 bu adamların muadil ürününü beğenmediğini muadil olmadığını düşünüyorsan adamlara bir daha danış rica et kararlarını beğenmediysen tüketici haklarına danış.
1 zaten muadil olmadığını belirttiğime göre anlaman lazım mantıken aynı özelliklerde olmadığını anlayamıyorsan bu benim sorunum değil arkadaşlar kafayı çalıştırıp anlamış. Bunkadar enflasyonist bir ülkede o şekilde yapılıyorsa hala o zaman bende muadili veya mislini istiyorum yok ? 3 adamlara sence demedim mi bu ürünler muadil değil diye konuşmadımmı ???

Değişim çıktıysa yani ürün kusurluysa, sana muadilini ya da üstünü vermesi gerekli. Muadilinin özelliklerini yaz bakalım. Ürün kodunu versen bile olur. Marka odaklı bakmak son derece yanlış. Kaldı ki Gamebooster'ın da galiba F/P Monitörleri vardı diye hatırlıyorum.
Kanka g24 f2 idi

Parasını al istersen yada muadil yada mislini iste karar senin açıkçası
Karar benimde yok muadili bu değil diyorum yok diyor iade o zaman iade de bana çok saçma oluyor

Teknoloji dünyasında ürünler teknik özelliklerle ölçülür marka ile değil. + Bu durum satıcının elinde olduğu durumlarla da alakalıdır.
evet bence de özelliklerle ölçülür aynı özellikte aynı kalitede ürünü varsa versin dedim ama yokmuş dediklerine göre

Kardeşim sen şaka mısın ?

Paranı iade ediyorlar işte elindeki ürünü alıp
Sen daha büyük şakasın kardeşim sen beni güldürdün ya Allah ta seni güldürsün

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Burak
1 zaten muadil olmadığını belirttiğime göre anlaman lazım mantıken aynı özelliklerde olmadığını anlayamıyorsan bu benim sorunum değil arkadaşlar kafayı çalıştırıp anlamış. Bunkadar enflasyonist bir ülkede o şekilde yapılıyorsa hala o zaman bende muadili veya mislini istiyorum yok ? 3 adamlara sence demedim mi bu ürünler muadil değil diye konuşmadımmı ???

Kanka g24 f2 idi

Karar benimde yok muadili bu değil diyorum yok diyor iade o zaman iade de bana çok saçma oluyor

evet bence de özelliklerle ölçülür aynı özellikte aynı kalitede ürünü varsa versin dedim ama yokmuş dediklerine göre

Sen daha büyük şakasın kardeşim sen beni güldürdün ya Allah ta seni güldürsün
Yada ücret iadesini al aynı ürünü almak istiyorsan üzerini tamamla

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Halil Karagöz

Kanka g24 f2 idi

Arkadaşım model belirtmiyorsun bizden yorum bekliyorsun mantıken aynı özelliklerde olmadığını anla diyorsun bu lafın bile saçmalık. Enflasyonun artmasıyla iadenin hiçbir alakası yok kaç paraya aldıysan ücret iadesi olur altın almıyorsun fatura ücreti alıyorsun sen bunu ben de demiyorum kanun bilen herkes diyor ve yorumlarda da diğer arkadaşlar belirtmiş hala daha diretiyorsun enflasyon menflasyon sen kaç para verdin kardeşim mala ? Malını verdiğinde o paranı alacaksın işte misli mal o malın yerine geçebilecek mal demektir ki ellerinde yerine geçebilecek mal da yoksa üstünü verirler orası markanın teknik servisi değil her ürünün satıldığı mağaza beğenmediysen muadilini vermiyorlarsa tek önerimiz tüketici hakem heyetine başvur oldu hala daha diretmeye devam ediyorsun madem anlamıyorlar başvur hakem heyetine karara göre alırsın ürünü.

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom

Iberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ayberk
Arkadaşım model belirtmiyorsun bizden yorum bekliyorsun mantıken aynı özelliklerde olmadığını anla diyorsun bu lafın bile saçmalık. Enflasyonun artmasıyla iadenin hiçbir alakası yok kaç paraya aldıysan ücret iadesi olur altın almıyorsun fatura ücreti alıyorsun sen bunu ben de demiyorum kanun bilen herkes diyor ve yorumlarda da diğer arkadaşlar belirtmiş hala daha diretiyorsun enflasyon menflasyon sen kaç para verdin kardeşim mala ? Malını verdiğinde o paranı alacaksın işte misli mal o malın yerine geçebilecek mal demektir ki ellerinde yerine geçebilecek mal da yoksa üstünü verirler orası markanın teknik servisi değil her ürünün satıldığı mağaza beğenmediysen muadilini vermiyorlarsa tek önerimiz tüketici hakem heyetine başvur oldu hala daha diretmeye devam ediyorsun madem anlamıyorlar başvur hakem heyetine karara göre alırsın ürünü.
ben bu arkadaşı çözemedim mesela ne karın ağrısı var firmada falan çalışıyor herhalde ahhahah.

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Marka ile alakası nedir ?
ASUS TUF serisinden alayım gamebooster versinler gigabyte alayım gamebooster versin bu markaların kalitesiyle yakından alakası olmayan yeni doğmuş bir marka. Web stoğu gözüküyorsa ellerinde var demektir adama versinler monitörünü ayıplı mal satıp bir de dolandırmaya çalışmasınlar.

Top Bottom