Neler Yeni

Ürünümü hangi siteden almış olduğumu bulamıyorum.

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Oğuz Ünlüerler
Arkadaşlar merhaba ben bir monitör aldım şubat gibi. Hangi siteden almış olduğumu bulamıyorum. Şöyle yap böyle yap bulursun gibi bir fikriniz var mı?

Tüm cevaplara teşekkürler arkadaşlar biraz saçma bir konu olduğunun farkındayım ama hayat işte. Böyle saçma işler de olabiliyor :D

Son düzenleme:

com2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Ozan Yılmaz
Arkadaşlar merhaba ben bir monitör aldım şubat gibi. Hangi siteden almış olduğumu bulamıyorum. Şöyle yap böyle yap bulursun gibi bir fikriniz var mı?
onu nasıl becerdin kral? Hangi kredi kartından aldıysanız geçmiş işlemlerde gözükür sanırım

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga

Ekstrede görünür. Yada kullandığınız sitelerde satın alma geçmişlerinizi kontrol edebilirsiniz.

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Oğuz Ünlüerler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla maalesef kargo kutusu gideli cok oldu.
kargo kutusunda satan firma gozukur ama etiket yapiştirildiysa kutuya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya inan bilmiyorum sacma sapan bir durum her seyi de denedim.. işin ilginci kredi kartimdan da bulamadim. Yani kartta cok harcama var hangisiydi emin olamiyorum. O aralar cok alisveris yapmistim taksitleri daha bitmedi zaten
onu nasıl becerdin kral? Hangi kredi kartından aldıysanız geçmiş işlemlerde gözükür sanırım

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Oğuz Ünlüerler
Ekstrede görünür. Yada kullandığınız sitelerde satın alma geçmişlerinizi kontrol edebilirsiniz.
Denedim bunları da alternatif bir yol bulur muyum diye buraya sormak istemiştim bulamıyorum hakikaten.

Monitör modeli ne ve kaça aldın ? Belki hatırlarım.
ASUS TUF V27Q'lu bir şeydi ezbere bilmiyorum. Askere gitmeden aldım tarihler de az çok belli şubat gibi aldım yani ama kredi kartı ekstremde de bulamadım sitelerde de. 7000 liraydı diye hatırlıyorum 12 taksit almış olmam lazım.

hepsiburadadan aldın sen ben gördüm
:D

mail adresinden kontrol et, fatura, kargoya ya da monitör diye arat.
Vallahi onu da denedim çıkmıyor nedenini de anlamadım..

Kayıt olduğun tüm e ticaret sitelerinde siparişlerim kısmını incele. Bulursun.
Denedim ama bulamadım tuhaf bir şekilde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
996,149
Üyeler
157,485
Son üye
Adiaaa