Neler Yeni

USB Flash Bellek Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet
Merhaba arkadaşlar. Milli eğitimde öğretmenim. Akıllı tahtalara düzenli olarak bakım yapmam gerekiyor. Kaliteli en az 128 GB olacak şekilde flash bellek önerebilir misiniz? Fiyat sorun değil önemli olan kalite ve sorunsuz olması.
Flash sürekli olarak ventoy rufus gibi işlerde kullanılacak.
Şimdiden teşekkür ediyorum.

Hanaz

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar. Milli eğitimde öğretmenim. Akıllı tahtalara düzenli olarak bakım yapmam gerekiyor. Kaliteli en az 128 GB olacak şekilde flash bellek önerebilir misiniz? Fiyat sorun değil önemli olan kalite ve sorunsuz olması.
Flash sürekli olarak ventoy rufus gibi işlerde kullanılacak.
Şimdiden teşekkür ediyorum.
Hocam eminmisiniz ortalama bir şey alın geçin o tahtadaki virüslerde ne arasanız var
Chiaz erişiminden rat a kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Powerway PW-128 128 GB Usb 2.0 Flash Bellek 189,90 TL yerine 184,20 TL
Bunlar özellikle kingston öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam eminmisiniz ortalama bir şey alın geçin o tahtadaki virüslerde ne arasanız var
Chiaz erişiminden rat a kadar
Amacımız tahtaları temiz tutmak zaten 🙂 Kaliteli olsun dememin sebebi de uzun soluklu kullanılsın ve istikrarlı çalışsın

Hanaz

80+ Silver
Amacımız tahtaları temiz tutmak zaten 🙂 Kaliteli olsun dememin sebebi de uzun soluklu kullanılsın ve istikrarlı çalışsın
Metal olanlar darbeye karşı direnir diye öñerdim ama uç kısmı yamulabilir sandisk kaydırmalıda bakabilirsiniz

Yada bu tür

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet
Metal olanlar darbeye karşı direnir diye öñerdim ama uç kısmı yamulabilir sandisk kaydırmalıda bakabilirsiniz

Yada bu tür
Kingston olan güzel gibi. Diğeri 2.0 destekliyor sadece sanırsam.sandiskten de çok çekiniyorum. Bir kaç kere rufus falan kurduk tanımadığı tahtalar oldu

Hanaz

80+ Silver
Kingston olan güzel gibi. Diğeri 2.0 destekliyor sadece sanırsam.sandiskten de çok çekiniyorum. Bir kaç kere rufus falan kurduk tanımadığı tahtalar oldu
Hocam tahtalar usb 3.0 destekliyormu ben devletin okulunda 2.0 olucağinı bile sanmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet
Hocam tahtalar usb 3.0 destekliyormu ben devletin okulunda 2.0 olucağinı bile sanmıyorum
Olmaz olur mu. Eski tahtalar var evet ama yeni gelenler, yenilenenler bakım yapilanlar vs vs

Hanaz

80+ Silver
Olmaz olur mu. Eski tahtalar var evet ama yeni gelenler, yenilenenler bakım yapilanlar vs vs
Ozaman ona göre bir şey bakayım ben

n11'den Kingston DataTraveler 100 G3 DT100G3/128GB 128 GB Usb 3.0 Flash Bellek seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

n11'den Kingston DTKN/128GB DataTraveler Kyson 128 GB USB 3.2 Flash Bellek seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
Işiniz bittikten sonra biçinlendirip sizde şahsi kullanabilirsiniz

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet
Ozaman ona göre bir şey bakayım ben

n11'den Kingston DataTraveler 100 G3 DT100G3/128GB 128 GB Usb 3.0 Flash Bellek seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

n11'den Kingston DTKN/128GB DataTraveler Kyson 128 GB USB 3.2 Flash Bellek seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
Işiniz bittikten sonra biçinlendirip sizde şahsi kullanabilirsiniz
Çok teşekkür ediyorum bunlardan birini değerlendireceğim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,614
Üyeler
140,673
Son üye
lord1850
Top Bottom