Neler Yeni

Usb Hub Tavsi̇yesi

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,598
İsim
Hacı
3.1 olanı alabilirsiniz.

YazılımKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Selim ÖZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3.1 olanı alabilirsiniz.
İkiside 3.0 herhalde yanlış yazılmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ugreen ve belkin marka güzel. Kendine uygun olan modellerine bakabilirsin. Pek çok model seçeneği var
Evet iyi markalar ama fiyat bazlı pahalıya geliyorlar bunlarla aynı özelliğe sahip olmalarına rağmen bir de benfei olan tutulmuş ve kablosu örgü artı 18 ay garanti veriyor fiyatı da makul geldi 400-500 e çıkmak istemiyorum

YazılımKafa

80+ Silver
İkiside 3.0 herhalde yanlış yazılmış

Evet iyi markalar ama fiyat bazlı pahalıya geliyorlar bunlarla aynı özelliğe sahip olmalarına rağmen bir de benfei olan tutulmuş ve kablosu örgü artı 18 ay garanti veriyor fiyatı da makul geldi 400-500 e çıkmak istemiyorum
Senin bileceğin iş dostum. Benfei denen markayı bilmiyorum . Bilmediğim marka hakkında yorum yapamam. Bütçene uymuyorsa tabii ki başka markalara bakabilirsin. Benim bildiğim kaliteli bu ikisi var. Özellikle ugreen çok severek kullanıyorum. Çok güzel marka

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Selim ÖZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım teşekkür ederim önerebileceğin bir ürünü var mı bunlar gibi 4 portlu bir tık makul yabancı bir sitede olur aliexpressten felan ucuz denk getirebileceğim

Senin bileceğin iş dostum. Benfei denen markayı bilmiyorum . Bilmediğim marka hakkında yorum yapamam. Bütçene uymuyorsa tabii ki başka markalara bakabilirsin. Benim bildiğim kaliteli bu ikisi var. Özellikle ugreen çok severek kullanıyorum. Çok güzel marka

Son düzenleme:

YazılımKafa

80+ Silver
Anladım teşekkür ederim önerebileceğin bir ürünü var mı bunlar gibi 4 portlu bir tık makul yabancı bir sitede olur aliexpressten felan ucuz denk getirebileceğim
Amazon da var. Onun dışında teknostore ve maxistore siteleri var. Güvenilir yerler. Kendine göre bir ürün bulursun. Çok çeşiti var

Top Bottom