Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Magniumgear Neo Qube 2 Akvaryum Kasa 2257 TL Ayna modeli 3432 TL🔥

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1

KYTECHNGAMING

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
Satıcı ürünü göndermeyeceğini söylüyor... 😢
Nedeni ne peki? Türkiye'de uygulanan gümrük mevzusunu öne mi sürüyor? Ben ondan 2 gün önce sipariş ettim. Yani 4 Ağustos'ta. Yarın bir hafta. Neden göndermiyor acaba?

Alcoholed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Tolga
Nedeni ne peki? Türkiye'de uygulanan gümrük mevzusunu öne mi sürüyor? Ben ondan 2 gün önce sipariş ettim. Yani 4 Ağustos'ta. Yarın bir hafta. Neden göndermiyor acaba?
Gümrük uygulaması öncesinde sipariş verildiği için yeni uygulamadan etkilenmiyormuşuz Amazon yetkilisi söyledi

Palo DAYI 👑

80+ Gold

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Axl Rose
Benim sipariş iptal oldu, müşteri hizmetlerine sorunca "üretim sürecinde sorun çıkmış ve size hasarlı gelmemesi için satıcı iptal etmiş" gibi saçma bir neden gösterdiler. Biraz itiraz ettim, kaç gün oldu vs. dedim ama bir sonuç çıkmadı.

Palo DAYI 👑

80+ Gold
Benim sipariş iptal oldu, müşteri hizmetlerine sorunca "üretim sürecinde sorun çıkmış ve size hasarlı gelmemesi için satıcı iptal etmiş" gibi saçma bir neden gösterdiler. Biraz itiraz ettim, kaç gün oldu vs. dedim ama bir sonuç çıkmadı.
Üzücü

mami4k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Muhammed Tetik
Ne zaman sipariş vermiştin?

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Axl Rose
Hocam ben 5 Ağustosta vermiştim iptal edilmemiş hala niye böyle garip bir süreç oldu anlamadım.
Süreç zaten fazla uzun sürdü, satıcıda problem olabilir, normal şartlarda çoktan göndermesi gerekirdi.

1723377652297.png

1 Ağustos'ta verdiğim sipariş 1 haftada elime ulaşmışken (ki kargo çıkış yeri NewYork, ABD), bu siparişin 1 haftada kargoya dahi verilmemiş olması çok enteresan.

1723377719877.png

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Birol Olcaytürkan
Gümrük uygulaması öncesinde sipariş verildiği için yeni uygulamadan etkilenmiyormuşuz Amazon yetkilisi söyledi
Bu cevaba güvenmeyin... Bana da tam tersini söyledi Amazon müşteri hizmetleri.. Daha doğrusu onlarda tam olarak ne olacağını bilmiyormuş. Bana 20 Ağustos sonrası gelmesi halinde çıkacak ek vergileri bizim ödeyeceğimizi söylediler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sordum cevap bekliyorum. sanırım araya hafta sonu girdiği için cevap alamadım daha, yoksa aynı gün cevap veriyorlardı.

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Birol Olcaytürkan
10.Ağu.2024 11:16
We recommend you to contact Amazon as it is fulfilled by Amazon ( we do not ship the product to Turkey )
12.Ağu.2024 14:26
This is very sad news... Are you not able to ship only my order or all Turkey orders? And I wonder why you are not shipping... Do you want me to cancel the order?
12.Ağu.2024 14:36
the orders are fulfilled by Amazon. We ship our products to Amazon and they will schedule the delivery. As Amazon Seller, we do not ship directly from our warehouse in the Netherlands to Turkey.
12.Ağu.2024 14:43
I still don't understand why you haven't shipped the product. Will you ship the product or not? If you are going to send it, when? If you are not going to send the product, I would like to know the reason.
12.Ağu.2024 15:42
see image for more information. This product will be shipped and sold by Amazon, not by us to you. THe reason why it was not shipped is because the payment was not processed.

Top Bottom