Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Magniumgear Neo Qube 2 Akvaryum Kasa 2257 TL Ayna modeli 3432 TL🔥

Palo DAYI

80+ Gold
10.Ağu.2024 11:16
We recommend you to contact Amazon as it is fulfilled by Amazon ( we do not ship the product to Turkey )
12.Ağu.2024 14:26
This is very sad news... Are you not able to ship only my order or all Turkey orders? And I wonder why you are not shipping... Do you want me to cancel the order?
12.Ağu.2024 14:36
the orders are fulfilled by Amazon. We ship our products to Amazon and they will schedule the delivery. As Amazon Seller, we do not ship directly from our warehouse in the Netherlands to Turkey.
12.Ağu.2024 14:43
I still don't understand why you haven't shipped the product. Will you ship the product or not? If you are going to send it, when? If you are not going to send the product, I would like to know the reason.
12.Ağu.2024 15:42
see image for more information. This product will be shipped and sold by Amazon, not by us to you. THe reason why it was not shipped is because the payment was not processed.
Türkçeye çevireydinya hocam illa ugrastirican bizi :)

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Birol Olcaytürkan
Türkçeye çevireydinya hocam illa ugrastirican bizi :)
Dediği ürünü size biz göndermiyoruz Amazon gönderiyor diyor. Size gönderilmemesinin nedeni ödemeyi alamadığımız için diyor. Amazon MH'yi aradım bu adamlar böyle diyor ne diyorsunuz diye. Kayıt açtılar konuyu inceleyip döneceklermiş. Bence Amazon Türkiye bu siparişleri bilerek satıcıya onay vermiyor. Gümrük meselesi yüzünden müşteri ile karşı karşıya kalmak istemiyorlar. Çünkü sitelerindeki politikada ek ücret çıkarsa bunu kendileri karşılayacaklarını beyan etmişlerdi. Bu durumda müşteriler mahkemeye başvursa Amazon Türkiye'nin başı ağrıyacak. O yüzden Amazon Türkiye bence bütün siparişleri bir başka neden gösterip iptal edecek.

Alcoholed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Tolga
Siparişim iptal olmadı ama depoda zarar görmüş, zarar gören ürünü gönderemedikleri için yeniden tedarik sürecine girmiş. Sanırım iptal olacak. Alan diğer arkadaşlar ne durumda?

Mehm3t

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım
iptal edildi. kargosu gelen oldu mu

mami4k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Muhammed Tetik
Siparişim iptal olmadı ama depoda zarar görmüş, zarar gören ürünü gönderemedikleri için yeniden tedarik sürecine girmiş. Sanırım iptal olacak. Alan diğer arkadaşlar ne durumda?
Herkese farklı bir şey mi uyduruyorlar bana bu hafta içerisinde gönderimi sağlanacak dendi. Siparişi de iptal etmiyorlar bir umut bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,424
İsim
Diyarhan
Dolar mevzuatından kalıcak bu gidişle.

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Birol Olcaytürkan
Raijintek PAEAN C7 TG4 (siyah) https://amzn.eu/d/gJ3M2KG

Umudu kestim ben bu ürüne bakacağım
Offf off.. Kaç gün bekledim bu kasayı sonunda 2 gün önce geldi. Bu teknobiyotik de ön siparişe açılmıştı. 30 Haziran da stoklarda diye. 21 Haziran da sipariş verdim. Önce 17 Temmuz a sonra 22 Temmuz a ertelendi. Gümrükte takılmış urunleri. Son 15 Ağustos yazıldı. Ama 9 Ağustos'ta stoklara girmiş. Bu gelmeyecek diye Amazon'dan MagniumGear kasayı sipariş verdim. Raijintek geldi ama bunu da iptal etmiyorum bakalım gelecek mi?

Mehm3t

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım
Yeni mi iptal edildi hocam?
alışveriş limiti 150 dolardan 30 dolara düştüğü için gümrükte sıkıntı oluyormuş farklı uygulamalar vs birşeyler sıraladırlar hepsi iptal edildi diyordu muşteri hizmetleri hatta kalado şarjlı ürünüm kargoya verilmişti o bile iptal edildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router
1723747086989.png

Olmadı be ya....

Siparişinizde bulunan bir ya da birden fazla ürün değerinin, 21.08.2024 tarihi itibariyle 150 Euro’dan 30 Euro’ya düşecek olan posta ve hızlı kargo taşımacılığı ile gelebilen gümrük değeri sınırını aşması sebebiyle iptal edildiği bilgisini üzülerek sizinle paylaşmak durumundayız. Bu durumun neden olduğu rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz.Siparişinizin iptalinden kaynaklı herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına, söz konusu ürün/ürünlere ait para iadesi süreciniz bugün itibariyle başlatılmış olup hesabınıza 5-7 iş günü içerisinde yansıyacaktır.Anlayışınız için teşekkür ederiz.Saygılarımızla,Amazon Müşteri Hizmetleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyazına talibim. Aha alıyorum. https://www.teknobiyotik.com/donani...sb-3-0-mid-tower-bilgisayar-kasasi-39282.html
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amazon'da kendi sitesinden nasıl ucuz olabiliyor bu.
Fiyat hatası yapmışlar sanırım . Sanaki KDV'siz rakam..

Sitesinde siyah ve beyazda
1723747439033.png

Amazondan basıp almalı sanki
1723747878171.png

Son düzenleme:
Top Bottom