Neler Yeni

USB ile bilgisayar nasıl ele geçirilir

Keytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Keytia
Merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu umarım doğru yere açmışıdır. 10. Sınıfa gidiyorum ve aklıma şöyle bir şey geldi bizim sınavları öğretmenler odasındaki PC den fotokopi çıkarıyorlar.o PC yi kimsenin haberi olmadan ele geçirme fikri geldi ama usb belleği nasıl hazırlayacağımı bilmiyorum nasıl öğrenebilirim, böyle bir program varmı yada böyle bir hizmet varmı?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,260
İsim
Ahmet Sevinç
Merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu umarım doğru yere açmışıdır. 10. Sınıfa gidiyorum ve aklıma şöyle bir şey geldi bizim sınavları öğretmenler odasındaki PC den fotokopi çıkarıyorlar.o PC yi kimsenin haberi olmadan ele geçirme fikri geldi ama usb belleği nasıl hazırlayacağımı bilmiyorum nasıl öğrenebilirim, böyle bir program varmı yada böyle bir hizmet varmı?
hocam başına iş açma yok bilgsayarın olduğu odaya gircende usb yi takcanda boş onun yerine hacker ol düz hesap aynı

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,260
İsim
Ahmet Sevinç

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,260
İsim
Ahmet Sevinç
Halkın geneli (bana göre) USB ile hack yapıldığını biliyorsa bile aklına gelmez
usb killer vardı ben onu alıp okul müdürünün telefonuna kamera laptobuna takcakdım😩

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,587
İsim
Memati Baş
böyle şeylerle uğraşma

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
mehmet türk
Bunun yolunu araştıracağına hangi dersin sınavıysa otur çalış daha faydalı bir iş yapmış olursun.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,260
İsim
Ahmet Sevinç

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Öyle şeylere yoracak kadar kafan varsa zaten kopyaya ihtiyacın yoktur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,072
Üyeler
152,603
Son üye
abdakapo8
Top Bottom