Neler Yeni

🔴 Uyarı "Sıcak havalar bitti, daha felaket sıcaklıklar geliyor!" 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,647
İsim
Burak Karadağ
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Meteoroloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Barış Önol, Avrupa Orta Vadeli Hava Tahminleri Merkezi'nden (ECMWF) elde ettikleri tahminlerine göre, Türkiye'nin bugünden itibaren sıcak hava dalgası içinde olduğunu belirterek,
"Haziran ayının ilk haftası ve 40 dereceyi aşan sıcaklıklar. Sıcak günler bitti, çok daha sıcak günler kapıda. Kıpkırmızı gezegen" dedi.

"PAZARTESİ-SALI SONRASI SICAKLIK DAHA DA YÜKSELECEK" 🔥

1717423351477.png

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Meteoroloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Barış Önol, Avrupa Orta Vadeli Hava Tahminleri Merkezi'nden (ECMWF) elde ettikleri tahminlerine göre, Türkiye'nin bugünden itibaren sıcak hava dalgası içinde olduğunu belirterek,
"Haziran ayının ilk haftası ve 40 dereceyi aşan sıcaklıklar. Sıcak günler bitti, çok daha sıcak günler kapıda. Kıpkırmızı gezegen" dedi.

Alıntıyı görüntüle
Yarın gel NTV de başla :D

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Semih Aydın
Kırsalda, köyde yaşıyorum.
Bugünkü sıcak ayrı bir sıcak.
Ev 2 katlı olmasına rağmen bunaltıcı bir nem ve sıcaklık var.
Geçen yaz sadece 5 dakika kask ile dışarıda durduktan sonra güneş çarpmıştı bu sefer güneşten çocuklarım olur gibi.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Enes Altunışık

Alıntıyı görüntüle
Deniz planı yapma zamanı gelmiş gibi.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,216
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Her yıl gelen o mistik açıklama

SCEI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
SCEI
Böyle böyle nereye gidicek bu aw

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,940
İsim
Hacı
Arctic 360 ı iyiki aldık desene 🤣

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,501
İsim
Deniz Bey
Dışarıda çalışanlar için sıkıntılı günler, diğer türlü klimalı yerde çalışan yada duran için herhangi bir yaz

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,842
İsim
Can BOZKURT

Alıntıyı görüntüle
Valla bilader traş olmaya gittim 2 sokak aşağı ki Marmara da İzmit de oturuyorum 5 kilo ter döktüm diyeceklerim bu kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dışarıda çalışanlar için sıkıntılı günler, diğer türlü klimalı yerde çalışan yada duran için herhangi bir yaz
Ofisde 35 derece sıcakta klimalı çalışmıştım çok güzeldi simdi istifa edince alışkanlık dışı şekilde çalışmak zor oluyor 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,647
İsim
Burak Karadağ
Valla bilader traş olmaya gittim 2 sokak aşağı ki Marmara da İzmit de oturuyorum 5 kilo ter döktüm diyeceklerim bu kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ofisde 35 derece sıcakta klimalı çalışmıştım çok güzeldi simdi istifa edince alışkanlık dışı şekilde çalışmak zor oluyor 😂
Ben de Kocaelideyim hacı felaket sıcak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,453
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom